Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A hétfői nap nem alkalmas az...

A hétfői nap nem alkalmas az utazásra?

Figyelt kérdés

A v.férjem azt mondta, hogy mit képzelsz hétfőn utazni?Az nov.1.És?

Mert ő már EGYEDÜL eldöntötte hogy szombaton utaznak a mamához.Nincs is ezzel semmi gond(om) csak a lányom szeretne menni a barátjához, ez már a harmadik hete hogy nem látta.Ma beszéltük, hogy akkor menjen el szombaton, és majd vasárnap, vag hétfő délelőtt haza jön.És akkor mondja, hogy de apa meg azt mondta hogy.....

Felhívtam, és kérdem akkor most miért nem jó így hogy a lány elmegy szombaton, majd haza jön, ők meg mennek hétfőn, és pénteken haza jönnek.Erre volt a válasza a nov.1.

Soha nem akadályoztam meg a láthatást, sőt, mindig mindenben támogattam, a gyerekek akkor mentek amikor akartak, akarnak.De már kissé uncsi, hogy mindig mindenki, mindenben egyedül ő hozzá alkalmazkodjon.

Miét nem lehet egy kicsit másra is tekintettel lenni?PL a saját gyerekére.


2010. okt. 26. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy önző,bunkó ember.Ha ennyire nem érdekli a saját lánya boldogsága,nem tudom milyen jogon(erkölcsi) hívja magát az apjának.
2010. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ebben a korban (mivel már barátja van gondolom nem 5 éves) már a gyerek is beleszólhat, hogy nem akrok menni, más programom van, menjünk később.
2010. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hétfőn utazunk a szüleimhez. Szombaton a férjem dolgozik, a vasárnap a mienk, hétfőn reggel lemegyünk, délután temetőt járunk, este hazajövünk.

Akarás, szervezés kérdése az egész.

2010. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

November 1. Mindenszentek napja. Igaz, hogy hétfőre esik, de fizetett ünnep. A közlekedés pedig katasztrofális ezen a napon. Ennyiben igazat adok a férjednek, gondolom ezért indokolja a "nem"-et csak a dátummal. A temető látogatók miatt zsúfolt tömegközlekedési eszközök (MÁV, Volán, BKV és minden helyi közlekedés), hatalmas dugók a nagyvárosokban, a közutakon összefüggő kocsisor.

Én sem utaznék ezen a napon sehova, és nem is fogok. Édesapám sírjához is pénteken délelőtt utazom, mert akkor még lehet közlekedni, tömegközlekedni.

2010. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ettől még hadd döntse el a lány maga, hogy mikor akar menni és hova.. Gondolom nem általános iskolás már.
2010. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ahová ők utaznak olyan messze van (300 km)hogy oda már mindenki elutazik hétvégén, pont azért hogy az ünnepre ott legyen.Iskolások pénteken szombaton utaznak, úgyhogy pont hétvégén lesz a dömping.De mindegy.

Csak egyeztetni kéne.

Hívtam, de el se mondtam amit akartam, letette...

Írtasm sms-t, hogy talán egyezteni kéne, meg az fel sem merült benne, hogy talán én is mennék-e velük valahová a szünetben.

És egy 17 éves lánynak, nehogy már még most is az apjánál keljen ülni, feszt.Nem azt mondom, hogy ne menjen, de van már neki "saját"élete is.Nem lehet egy ember ennyire önzö.Vagy de,....mégis.Mert ő az.Ismerem.Sajnos.

2010. okt. 27. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!