Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyakran pelenkáznak az...

Milyen gyakran pelenkáznak az apukák? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Az én ismerőseim körében a férfiak nem pelenkáznak, esetleg, ha nagyon muszáj. A férjem eddig egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor rakta tisztába a fiamat.(6 hónapos múlt) Nem zavar, mert megcsinálom én, csak kíváncsi vagyok, másoknál hogy megy ez.
2012. ápr. 19. 10:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes voltam a kisfiammal azt mondta, ö ugyan tisztába nem teszi, esetleg csak ha pisis lesz. Megszületett a fiunk, ha itthon van apuka, többször teszi tisztába mint én, ha kaki van, ha pisi, mindegy.:))
2012. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem szó nélkül pelenkázik. Nálunk "ki mit talál, azé" alapon megy. :) Ha ő találja meg, akkor ő cserél pelust, ha én, akkor én cserélek. Szerencsére becsületes, nem csal. :D

De ő már a kezdetektől pelenkázott, és most is. Sőt, ha indulunk valahová, és ő öltözteti, mindig megkérdezi, kell-e tisztába tenni.

A barátnőm férje is pelenkázik, de ő csak erőteljes ráhatásra.

2012. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A párom az elejétől kezdve pelenkázik. Amikor hazajöttünk a kórházból, Ő pelenkázta át először, amire beértem a szobába, már csinálta magától:-) Első gyerek mindkettőnknek.
2012. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

A kisfiam két éves,őt bármikor kérés nélkül is pelenkázta már a születésétől kezdve.

A kislányunk 4 hónapos, őt eddig kb 3szor pelenkázta, mert "az nem olyan". Szerintem fél, hogy valamit rosszul csinál, hiába magyaráztam neki,hogy ugyanúgy megy mint a kukinál: le kell törölni a sz@rt és kész:)

2012. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Két pelenkás gyerekünk van, a férjem ugyanúgy pelenkázza őket, mint én. Bármikor, bármit. Sőt, ha elmegyünk valahová, akkor inkább ő szokta, mert ő gyorsabban megvan vele.
2012. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint léteznek még pelenkázó apukák, csak még én nem találkoztam velük. :D
2012. ápr. 20. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!