Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Június végén születendő...

Június végén születendő kisfiúnak milyen ruhákat vásároljak és mennyit?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Juli elején fog és hát jó kérdés.


Van már egy lányom, most is lany lesz.


Mivel lányom szeptemberi, neki hosszú újju volt minden, és plössös vagy vastagabb dolgok.


Most amit elképzeltem, hogy inkább vékony pamut rugik legyenek, mert akár több hét kánikula is lehet ekkor. Ami tuti hogy még kánikulában sem lehet rövidben az elsö 1-2 hétben, ezért arra gondoltam hogy kezeslábas (hosszú keze-lába) vékony pamut rugikat is beszerzek, mert azokat egy kánikulában rátudom adni, és nincs kint semmije sem, de nem túl meleg mint egy plüss.


Ami jó az ilyen picikbe hogy nem sokat mozgolódnak, és nem rugják le a takarót, így szerezz be könnyü takarót, olyen vékony pamutot. De akár egy pelenkát is rádobhatsz ha fázna.


rövid újju badyit csak már 62-s méretben veszek, amikor már jó pár hetes lesz, ha akkor lenne nagyon meleg már talán lehet rövidújaztatni.

2012. ápr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló írta, Tescos hosszú ujjú, talpas pamut Rugik, abból vennék 12 db-ot, 0-3 hós méretben, 3- asával vannak csomagolva , a 3 db olyan 3000-5000 ft. De vennék még Tescos napozót 2 csomaggal, az is 3- asával van csomagolva, pamut rövidújjú rövid nadrágos.

Valamint 3 szabadidő nacit , 3 röcidujjú bodyt, 3 hosszú ujjú felsőt, 2 kardigánt/ zippes pulcsit, kocsi cipőt/ tutyit, mert szokott 2-3 hét hideg esős idő is lenni nyáron.

Szerintem ezzel ki is húzzátok őszig, amikor a következő méret, a 3-6 hós kell.

Nekem 15 garnitúra ruha volt kezdésnek, de néha még kevés is volt, mert sokat bukott, kakilt ami kifolyt, így napi 3-4 váltás ruha elment, 2-3 naponta mostam.

Na meg ezekben a rugikban aludt, nem volt külön pizsama.

2012. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én július közepére várom.

Számomra is dilemma, de az első válaszolóhoz hasonlóan terveztem.

Ujjatlan és hosszúujjú rugdalózókkal készülök az első hetekre. Az ujjatlanokat hosszúujjú bodyval adom rá.

2012. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!