Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen nevet választanátok...

Ti milyen nevet választanátok így a születendő gyereknek?

Figyelt kérdés

Én magyar vagyok,párom pedig orosz,ezért abban egyeztünk meg,hogy olyan nevet választunk a babának,ami mindként népnél elfogadott.

Fiú névnél egyetlen,ami mindkettőnknek tetszik az Igor.A férjem ajánlotta még a Boriszt is,de az nekem nagyon nem tetszik.

Ha kislány lesz,akkor Szonja,Natasa vagy Tamara.Ezek közül nekem a Tamara tetszik legjobban.

A felsoroltak közül nektek melyik tetszik,ill tudtok-e még mondani ilyen neveket,amik a orosz és a magyar kultúrában is egyaránt elfogadottak?


2012. márc. 30. 10:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nekem a Szonja tetszik a 3 közül.

Fiú nevet keresnék másikat. Az Igor nekem nagyon kemény.

2012. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Fiú: Iván, Péter

Lány: Natália, Nadja, Tánya, Tatjána, Szvetlána, Olga

Egyébként az én kislányom Szonja :)

2012. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön a Léna jutott eszembe, fiú névnek pedig az Iván. Nekem az Igor csak azért nem tetszik mert errefelé a kisebbség közkedvelt fiúneve.
2012. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Lányom Natália, nagyon sok féle képpen lehet becézni, Nati, Natus, Nata, Natika. Nekem egyértelműen ez a befutó:) Mi is azért választottuk, mert Mamám Lengyel, tartjuk a kapcsolatot nagynénikkel, uncsitesókkal, és olyan nevet szerettem volna, amit ki tudnak mondani, de itthon is elfogadható. A Natasa az egy tipikus orosz név, de az is nagyon szép.


Fiú név, nekem a Borisz tetszik, de szerintem azért mert van a Bölcsiben egy Borisz nevű kisfiú, nagyon szép, és nagyon aranyos. Ritka név, de legalább nem fordul oda 10 gyerek az udvaron ha szólnak neki, és felnőtt ként is jól használható, egy magabiztos hangzású, férfias név!

2012. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Natália nekem is eszembe jutott,de a hugomat így hívják,ezért kizártuk,a párom öccse pedig Borisz,emiatt nem szeretném.A páromat Andrejnek hívják,szerintem ez is szép név,de nem akarjuk az apuka nevét adni a gyereknek!

Lány névből még elég nagy a választék,de a fiú nevek közül kevés van,ami szép.

2012. márc. 30. 11:01
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Borisz,Natasa,Tamara


Nádja????Vagy ismerek egy kislányt,neki az a neve (magyar) hogy Nadin!Szerintem gyönyörű név!

2012. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Az Andrej is gyönyörű,imádom az orosz neveket :)


Maxim - szerintem ez is nagyon szép

2012. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem is a Léna vagy Alexandra tetszik. De neten keresd meg az orosz eredetű neveket. Biztos nagyon sok szépet találsz, ami mindkettőtöknek tetszik majd.
2012. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fiúnak az Anton is szép lenne.....
2012. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

11.32 vok


Lánynak meg :Alina, Szonja, Nadin, Zója amik nekem tetszenek

2012. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!