Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21 évesen babára vágyom, ez...

21 évesen babára vágyom, ez normális?

Figyelt kérdés
Egyre többet fogalmazódik meg bennem az a gondolat, hogy nagyon szeretném már, ha kisbabám lehetne most vagy a közeljövőben. Alig várom, hogy végezzek az egyetemmel, a mesterképzésre sem akarok jelentkezni, azért, hogy előbb lehessenek gyerekeim. Párommal együtt élek 3 éve, 5 éve vagyunk együtt, de ő még hallani sem akar arról, hogy ilyen fiatalon gyermeket vállaljunk, neki még kell 5-6 év, hogy megérjen a gyerekvállalásra. Mit tegyek, hogy elnyomjam magamban ezeket az érzéseket? Vagy beszéljem rá a páromat egy babára?
2012. ápr. 10. 23:17
1 2
 11/11 anonim válasza:

Normálisnak normális, egyáltalán nem baj, ha vágysz egy gyerekre, az viszont más kérdés, hogy korai-e vagy sem, de ezt neked kell eldönteni. Meg a párodnak :D


Nekem mondjuk korai lenne. Igazából még nem is foglalkoztat ezen a szinten a dolog, én is 21 vagyok. Az egy éves unokahúgomat elszórakoztatom, és nagyon édes, de sajátot tuti nem szeretnék míg be nem fejezem az egyetemet, az meg még odébb van.


Viszont azzal tényleg nincs semmi baj, hogy szeretnél már most gyereket, és ha tudjátok is vállalni, akkor meg miért ne?

2012. ápr. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!