Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21 évesen már szeretnék...

21 évesen már szeretnék gyereket, pedig még barátom se volt soha. Normális ez az érzés? Más is van ugyanígy?

Figyelt kérdés
Még csak 21 éves vagyok, de már nagyon szeretném, ha lenne gyerekem, sokszor elképzelem magam terhesen, esetleg már babakocsit tologatva vagy totyogós kisgyerekkel kézen fogva. Viszont soha életemben nem volt még barátom se, nem voltam még szerelmes, tehát egyáltalán nem tudom kihez kötni a családalapítás fogalmát. Ez így normális?
2011. máj. 18. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális ez az érzés!én 24vagyok,van párom,de sajnos az anyagiak miatt nem vállalunk még gyereket.Jelenleg nincs munkhelyem,de hamarosan lessz és remélem ha minden jól megy akkor kb 3-4 év múlva jöhetne a baba.

24/L

2011. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze hogy normális, hiszen nő vagy, fiatal vagy, dolgoznak az ösztönök. Csak egy dologra vigyázz, ha majd ott lesz a pasi akivel családot alapítasz, akkor jól nézd meg, kivel állsz össze. nehogy beleugorj az első kapcsolatba ész nélkül csak a gyerek miatt.
2011. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális.Én már 16 éves korom körül gondolkodtam,hogy milyen jó lenne egy pici baba.Persze akkor még túl korai volt de nincs azzal semmi baj ha gondolkodunk rajta.Ne aggódj te is megtalálod majd a neked való társat és nem baj ha picit később.Mi most várjuk az első pici babánkat és nagyon boldogok vagyunk a párommal,családdal,barátokkal együtt.Különben meg semmiről nem késtél le,fiatal vagy.Kívánok sok boldogságot az élethez és hogy találd meg az igazi szerelmet akit majd megajándékozhatsz egy pici gyermekkel.

23 éves,34 hetes kismama

2011. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

persze, h normális, hiszen egy normális nő vagy :)

nyugi, van még időd, elöbb találd meg a párodat, akinek szívesen szülnél, aki méltó rá h a Te gyermeked apja legyen. Hidd el, van, aki éppen Rád vár, csak meg kell találnod. Értékelni fogja, h Neki tartogattad magad!

2011. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!