Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba kezessége mikor alakul...

Baba kezessége mikor alakul ki? Mikor lehet megmondani, hogy milyen kezes lesz?

Figyelt kérdés

Ha pl. következetesen a bal kezét használja x idős koráig, akkor mi az a kor, amikor még ez megfordulhat és mégis jobb kezes lesz? (vagy fordítva)


Hallottatok már erről szakmai véleményt?


2012. ápr. 10. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én olvastam erről...kb. 7-8évesen dől el,h milyen kezes lesz!!
2012. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van egy videó a magzat fejlődéséről, miszerint a méhben már eldől milyen kezes lesz! Azt a kezét, ujját szopja stb. Ha van, vagy lenne képed, videód róla még az állapotosság során, és szopja az egyik kezét, olyan kezes lesz! Azt hiszem az Élet az anyaméhben c. filmben láttam!
2012. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én gyerekem következetesen a jobb kezén szopja az ujját és akár ezzel egy időben a ballal fog-integet-eszik. egy éves múlt. tudom, nem sok idő még,viszont nem jellemző egyáltalán, hogy felcserélné.
2012. ápr. 10. 13:21
 4/14 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 10. 13:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor passzolom, ez már nekem is sok! :)
2012. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen erre gondoltam, de nem tudom hirtelen melyik percében van róla szó!
2012. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:) nekem sincs fogalmam, hogy hogy van ez, mindenesetre érdekes. Kíváncsi leszek, hogy "milyen" lesz végül.
2012. ápr. 10. 13:25
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ez még nagyon sokat változhat, változtatni direkt nem lehet és nem is szabad rajta, de az, hogy most a balt használja többet, nem jelenti azt, hogy balkezes lesz, ez legkésőbb 8 éves korig dől el, addig még változhat.

2012. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez van meg, a 15-16. percben szól erről!

2012. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos elég röviden beszél róla. Érdekes, hogy van ilyen/olyan álláspont is. Annyit tudok még, hogy én pl. a bal kezem ujját szoptam (fotókról) és jobb kezes vagyok. Egyértelműen jobb, a bal kezem nagyon ügyetlen. (nem volt átszoktatás)
2012. ápr. 10. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!