Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennétek fekete Quinny buzz...

Vennétek fekete Quinny buzz szettet?

Figyelt kérdés
Mit szóltok a fekete babakocsihoz. Volna egy jó áron, megvegyem?
2009. jún. 17. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

hát ha neked tetszik vegyed!

ha bővebb válaszokat szeretnél linkelj egy képet.

2009. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves választ...:-SS

Link:

[link]

2009. jún. 17. 21:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Quinny Buzz kocsik alapból nagyon bejönnek, feketében meg pláne. Nekem passzolna a stílusomhoz, nem vagyok az a nagyon "anyukás anyuka", szeretem az extravagáns, stílusos dolgokat, ráadásul én is sok feketét hordok. Lehet, hogy hülye vagyok, de engem zavar, ha a babakocsi színe nem megy a ruhámhoz (na azért sokszor van így, de jobban érzem magam, ha a gyerek is meg én is úgy vagyunk öltözve, hogy a babakocsi színéhez is passzol), a fekete viszont gyakorlatilag mindenhez megy. Meg szerintem nagyon vagány szín. Ha lett volna rá pénzem, én tuti ilyet vettem volna :) Mondjuk a régi fekvő kocsink az szürke-fekete volt, de sajnos nálam az volt a legfontosabb szempont, hogy nagyon olcsó legyen, túl nagy színválaszték nem volt, de ezzel pont meg is voltam elégedve.
2009. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jól néz ki, de az a fontos ,hogy nektek tetszen!
2009. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok. bocs hogy nem vágom kisujjból a babakocsik dizájnját...

amugy jó kocsi igy már hogy látom is miről van szó.

azt hiszem nem irtam bántót.

2009. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nem tetszik a fekete babakocsi, tehát én nem venném meg. Szerintem a fekete komor szín, és ez sehogy nem passzol egy kisbabához. A babák édesek, vidámak. A vidám, meleg színek illenek hozzájuk. Persze én nem vagyok egy extrém típus, és jobban kedvelem a megszokott dolgokat:)!

2009. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A legtutibb babakocsi.

Nekünk most a sportkocsink egy fekete Esprit kocsi. Nagyon szeretem.

2009. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A szine jo, a babakocsi is.

Viszont tisztaban vagyok az angliaban beszerezheto babakocsikkal es az arfekvesukkel.

Ez sok egy hasznalt babakocsiert (mar ha ezt akarod megvenni, amit belinkeltel).

A mothercare/ben le van arazva, 300 font a babakocsi, marad 100 fontod, amibol meg tudod venni akar ujonnan a hordozot, ha akarsz mozest, akkor azt is, vagy veszed hasznaltan csak ezeket es akkor kijossz ennyi penzbol, valamint megis csak egy uj kocsid van garanciaval.

[link]

Nezd meg.


De egy masik javaslatom is van. Nezd meg az abc design babakocsikat is. Nagyon jok, praktikusak, hasonloak, de kicsit megis mas. Nekem szemely szerint jobban tetszik, de ezt neked kell eldonteni.

[link]

2009. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Természetesen nem ezt akarom megvenni, csak itt jól látható ;-)
2009. jún. 17. 21:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem ugyan nem ilyen babakocsim van, de...

A mi kocsink sötétkék, és nyáron, amikor süt a nap, nagy meleg van, akkor nagyon meg tudja magát szívni és iszonyatosan melegíti a babát a huzat. Meghát egy idő után a sötét huzatok napszívott fakók lesznek.

Én most vettem egy világos huzatot a babakocsinkra, hogy nyáron ne izzadjon a gyerkőc.

télire jó a sötét kocsi, de nyárra...

Ez csak egy tipp, hogy arra is gondolj, hogy ne csak szép legyen a kocsi!

Mi használunk napernyőt is hozzá, de még így is erős a sötét szín!


15 hós anyuka

17 hetes kismama

2009. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!