Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai világban már egy 8 éves...

A mai világban már egy 8 éves gyerek is a szó szoros értelmében le tud nézni egy szegényebb családot?

Figyelt kérdés
Olyan gyerek aki megkap mindent, sokkal többet engednek neki, mint én valaha is engedek az enyémeimnek. Nem tudom, az én koromban 8 évesen a játékokkal voltam elfoglalva, eszünkbe se jutott nézni kinek mi van. És most nagyon komolyan azt érzem, hogy lenéz minket. Szemünkbe nem néz, leülni nem akar, nem fogad el semmit. Lehetséges hogy a mai gyerekek már lenéznek náluknál szegényebbeket? Hát hova fajul ez a világ?
2012. ápr. 9. 09:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne értelmezd lenézőnek a viselkedését, és mindjárt nem lesz olyan sértő.

Nem eszi meg az ételt? Válogatós.

Nem néz a szemetekbe? Szégyenlős, autisztikus, neveletlen tetszés szerint válogathatsz.

Rögtön kimenne az udvarra? Ez meg miért baj? én a falusi nagymamáméknál rögtön a padlásra mentem, és ott kutattam szinte a hazaindulásig, annyira tetszettek az ott található kacatok.

Nem játszik a gyerekeiddel? Ahogy írod, nemigen ismeri a szokásos gyerekjátékokat. Rossz neki, ettől még a te gyerekeid ott vannak egymásnak. neki szegénynek alighanem testvére sincs.

2013. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!