Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok ruhákat cserélni?

Szoktatok ruhákat cserélni?

Figyelt kérdés
Mármint ismerősökkel, női vagy akár gyerekruhákat.
2012. ápr. 8. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, a saját ruháim tetszenek, nem is adnám kölcsön:) sőt, nem

Is szeretek barátnőkkel menni vásárolni, mert nem szeretem ha más is ugyan olyat vesz mint nekem van.

A gyerekek ruháit sem cseréljük, nem is tudnánk mert egy idősek, és nem is cserélném el, mert nem egy az ízlésünk. Ragaszkodom a saját dolgaimhoz. Kölcsön ha kérik a ruháimat Ida adom, de jártam már úgy hogy tönkretették, kibolyhosodott, vagy foltos lett.

2012. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok női ruhám van amit nem használok, mert kinőttem vagy már akkor sem volt rám jó amikor megvettem csak megtetszett.Egy időben odaadogattam, de egyszer egyik barátnőm mutatott egy szoknyát ő is kapta és nem volt rá jó, rám meg jó volt és pénzért adta el. Hát köszönöm de ezentúl én sem adományozok.


Amúgy nem cserélünk mert nem egy a méretünk.

2012. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És idegenekkel cserélnétek? :)
2012. ápr. 8. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Idegennel végképp nem.De barátnővel,ismerőssel se szoktam,se felnőtt,se gyerek ruhákat.
2012. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cserélni nem, de kisfiam ruhatárának 90%-a olyan ruha, amit ikertesóm fiai kinőttek és annyira jó állapotban vannak, hogy nyugodtan eljár benne az én fiam is. Sőt mikor már mi nem használjuk, és ha jó állapotban van szívesen továbbadom olyannak akinek szüksége van rá.
2012. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!