Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pici babára is adtok turkás...

Pici babára is adtok turkás ruhákat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

A legtöbb cucca az volt, a másik fele pedig kölcsön kapott, barátnőktől, ismerősöktöl.


Mindig csak pár ruhácskát vettem újonnan, azokba mentünk orvoshoz, védőnőhöz, stb.

2012. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Jobbat fogok ki, mint némelyik üzletben. Mellesleg semmi baja egyiknek sem, mert ezeket nem tudják még elhasználni. Most már a nagyobb méretből kevesebb hibátlant találok, de így is sokat veszek turiból.
2012. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

én csak rokon vagy baráttol adok rá turkásat, de azért mert én sem öltözöm turkából.


DE ami biztos egy használt ruha egészségsebb mint az új ruhák. Az anyagot mire legyrátják ezer vegyi kezelésen megy át ezeknek a nagyrésze szó szerint méreg. Habár nem veszélyes de nem is egészséges egy új ruha.

Egy használt ruhát már a tulaja ezerszer kimosott ezek a vegyszereket is kimossa vele, a börnek mindennek sokkal jobb, mint egy új ruha.

2012. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem, nem tartom higiénikusnak :S
2012. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szülés előtt vettünk csecsemőruhát, azóta nem vettem, mert a védőnő. + néhány ismerős anyuka, zsákszámra hozza a nagyon jó állapotú ruhákat.

1 év van a két lányom között, most 2 és 3 évesek, úgyhogy a "picinek" már nem is vettünk csecsemőruhát se.

2012. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
természetesen, nagyon szépeket találtam, már majdnem megsirattam a napokban, hogy kinőtte az 50-es cuccokat:(
2012. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Rendesen kimosom, olyan mint bármelyik másik. Ha újat veszek, azt is kimosom.

Amúgy mi is kaptuk a ruháink 95%-át.

2012. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
persze! a higienia miatt nem kell kifogásolni mert minden nő,kimossa és kivasalja a gyermekei ruháit mielött feladná rá.nem gondolom,hogy megterhelő lenne a fonákján és varrásoknál forró vasalóval jobban megvasalni és akkor semmivel sem különb mint az újonnan beszerzett.
2012. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze,úgyis kimosod.Sokkal jobbak mint a kínaisak.....Olyan hamar kinövi a ruhát nagyon sokat és drágát nem érdemes bevásárolni.Én is általában ott keresek a kislányomnak és fiamnak.Nagyon szépeket ki lehet fogni.Meg se lehet róluk mondani hogy turisak,
2012. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eleinte nem adtam használt holmit, de csak azért, mert rengeteget kapott a nagyszülőktől, rokonoktól. Aztán anyósom egyre több turkált ruhát hozott, és én is vettem.
2012. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!