Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dohányzó anyukák és apukák!...

Dohányzó anyukák és apukák! Legyetek szívesek megírni: körülbelül mennyi pénz megy el egy hónapban cigarettára (és ez hány szálat jelent egy nap)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 18:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Azért kérdeztem, mert az egyik ovistárs anyukáját hallottam csüggedten panaszkodni, hogy mennyire ki kell számolni mindent, ugyanakkor többször láttam már, hogy dohányzik. Kíváncsi voltam, ez kb. milyen összeg lehet havonta.

2012. márc. 18. 20:42
 12/12 anonim ***** válasza:
Kb. 7000 forint, mindketten dohányzunk, nagyjából ugyanannyit, de nem tudnám megmondani, hogy ez napi hány szál. Mondjuk legyen fejenként 10-15. Viszont töltjük a cigit, máskülönben tuti 50 ezer elmenne rá egy hónapban, ha azt veszem, hogy egy doboz cigi kb. 1000 forint.
2014. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!