Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyám becsapott...

Mit tegyek ha anyám becsapott a nevelésével?

Figyelt kérdés
Anyám becsap a sztárolásával, és eddig is becsapott.Inkább sztárolt és mindenben nekem ad, adott igazat, minthogy felnevelt volna korrekt módon.Apám nem is volt.
2012. márc. 10. 19:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem is rossz kezdet,legalább ezt a tényt felismered!


Viszont mit szeretnél tőlünk???

2012. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
elmondd, hogy miként lehet jellemem?
2012. márc. 10. 21:48
 23/26 anonim ***** válasza:

A legelső lépés. hogy kitűzöl célokat magad elé, és nem futamodsz meg a megvalósításuk elől csak azért, mert el vagy kényelmesedve.


Az életben mindent a kitűzött célok mozgatnak. Neked milyen céljaid vannak?

2012. márc. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ugyan már...nem jellemtelen vagy...csak gondolom megpróbált az édesanyád minden negatívumtól megvédeni...ezért neharagudj,hiszen "csak egy anya".

Nem tudom,de nem emlékeszem,hogy írtad e ,h férfi vagy nő vagy e?!

Ez sem mindegy!

Megkérdezhetem,hogy mi történt veled,ami miatt most úgy érzed,nem lettél helyesen nevelve???

Előtted szóló voltam:)

2012. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
magamat kevertem szarba:lekezeltem egy lányt,aki visszaadta.és depibe estem v mi.
2012. márc. 11. 22:55
 26/26 anonim ***** válasza:

Előtted iró vok.

Nem vagy már gyerek és belátod,hogy hibáztál...ennyi!

Tanulj belőle,légy kíváncsi másokra,tanuld meg értékelni a dolgokat,embereket..nincs veled semmi baj,olyan vagy mint más,adunk és kapunk.

Hidd el az anyák többsége olyan ,mint a tiéd is...ez a dolguk.Amikor felnőtté válunk magunknak kell megkeresni az utunkat,dönteni jó és rossz fölött.

Sokszor lesz még olyan ,hogy hülyeséget csinálsz...csak magadat okold érte,nem az anyukádé a felelőség,már nem!:)

Az élet osztogatja a pofonokat...állni kell a sarat.

A lánytól pedig kérj őszintén bocsánatot...nyugodtabb lesz a lelked!

Jah..mostmár azt is tudod ,nincs mindig igazad:)

2012. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!