Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden apa ilyen? Arról van...

Minden apa ilyen? Arról van szó hogy anyám élettársa ma is képes volt felkelteni hogy a 2 és fél éves fiát vegyem le a wc-ről mert kakált és ő NEM TUDJA kitörölni a popsiját!?! És mindig ezt csinálja

Figyelt kérdés
ja és semmi mást sem tud vele csinálni csak kiabálni meg azt mondani hogy ha nem viselkedsz így meg úgy elverlek....ÉS ez engem nagyon idegesít...
2011. márc. 24. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem minden pasi tud a kicsikkel bánni. Őket hamarabb fel tudja húzni a gyerk nyafogása, képtelenek megérteni, hogy a gyerek még nem racionális lény :)

Az, hogy nem törliki apopsiját, nem nagy ügy. Egy nőbe bele van kódolva, hogy nem undorodik ettől, alegtöbb pasi meg igen. Az én férjem soha nem cserélt egyik gyerekünkön se pelenkát soha (4 van),nem zívesen törölte ki a feneküket sem (ha rákényszerült, megtette) de ettől még nagyon jó apa..

2011. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Hát szerintem azért az kicsit erős, hogy téged álmodból felébreszt azért, mert neki nem fűlik a foga a fenéktörléshez.

Az én apám is sokat hangoztatja, hogy egy férfi ehhez meg ahhoz nem ért, de azért a fenekünket mindig megtörölte, az enyémet is, öcsémét is. Persze amíg szükség volt rá. Szép is lenne, ha az apára nem lehetne rábízni egy gyereket, aki még nem tud feneket törölni, mert hát jajistenem, egy férfi ezt nem tudja megcsinálni. Van keze neki is, meg tudja tanulni. És én úgy gondolom, hogy akinek gyereke van, az tanulja is meg ellátni legalább alapszinten, és ne csak a nők, hanem a férfiak is, hiszen nekik is a gyerekük.

2011. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
NEM!!! az én férjem szó nélkül tisztába teszi a gyereket!! Ez nekem elég durva...nem csoda ha idegesít sajnos :((
2011. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!