Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most erre mit lehet mondani?

Most erre mit lehet mondani?

Figyelt kérdés
Lent voltunk a kisfiammal a játszótéren, a kisfiam belelépett a homokozóba, de pont egy gödörbe, és hasra esett, de csak kacagott rajta, (ja, amúgy 19 hónapos) erre a pingpong asztalnál álló suhancok közül az egyik tök hangosan odaszólt, hogy "ez mekkora balf*sz" és onnantól kezdve azt figyelték, mit csinál a fiam és megjegyzéseket tettek rá. Most komolyan, normálisak ezek??? Mit mondjak én erre? Akkor nem szóltam semmit, leginkább azért, mert bőgni lett volna kedvem, hát hogy lehet ilyet mondani? Most túl azon, hogy az én gyerekemre ilyet senki ne merjen mondani, de hát könyörgöm, egy kisgyerekről van szó! Teljesen hülye már mindenki??? Én is voltam kamasz, mi is bandáztunk és röhögtünk az embereken meg minden, de hát sose jutott volna eszünkbe gyerekeket fikázni.
2009. jún. 9. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Erre valóban nincs mit mondani! Ne törődj velük, csak buta köjkök még. Nekik most ez volt a poén, hogy kigúnyoltak egy kisfiút. Te, és rajtuk kívül (valójában ők is tudják) mindenki tudja, hogy a kisfiad édes, ügyes, okos kismanó!

2009. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy 4 éves körüli kislány kiöltötte a 7 hónapos kislányomra a nyelvét, és én akkor úgy éreztem, mintha nekem szólt volna ez a gúnyolódás. Rossz érzés volt...

Én szerintem legközelebb ne hagyd szó nélkül!

Állj ki a gyereked mellett. Legalábbis én nem hagynám, hogy ilyen szinten gyúnyolódjanak a gyerekemmel neveletlen kamaszok...

2009. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak azt igazolja, mennyire buták (hogy finoman fogalmazzak). Teljesen megértelek. Én sem tudom, mit tettem volna a helyedben! Bár ha belegondolsz, talán ez volt a helyes, hogy erre nem léptél. Így nem süllyedtél le az ő szintjükre! És még lehet, hogy beléd is kötöttek volna. Tényleg egyre hülyébbek az emberek! Az IQ-juk valószínű a béka segge alatt, ha azt sem képesek felfogni, hogy egy kisgyereket nevettek ki!

Nyugodj meg és a későbbiekben próbálj mindent megtenni azért, hogy a te kisfiad véletlenül se legyen ilyen!

Minden jót!

2009. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne idegesids magad ilyen sőtét embereken én minnap sétáltam a babácskámmal és van nálunk egy körbezárt állatkertszerűen kiallakitott rész ahová a babás anyukák hordják a piciket mutogatni ismerkedni az állatokkal. Volt ott egy 15-16 év körüli pár , engem figyeltek ahogyan végig mondogattam a kislányomnak, h pulyka, bari, kecske, stb,és jött a fekete nyuszi és egy fehér nyuszi, erre olyan gúnnyos röhögésbe törtek ki , és én nem birtam ki és mondtam nekik h most mi van ezen gúnnyolni való ők sem úgy születtek h egyből tudták az állatok nevét és színét, és ha muttogatja a kislányom h mondjam akár 20x -is megismétlem neki. Ha nem tetszik tovább lehet sétálni. De engem is belül nagyon felhúzott h h lehetnek ennyire nem akarok csúnya szót használni ezért nem is teszem inkább azt mondom nem tudnak vagy nem is akarnak viselkedni.

Sajnos ilyennek a mai fiatalok ,:( Tisztelet a kívétetlnek mert de ismerek közülük nagyon helyeseket csak sajna belőlük van kevesebb.!

üdv 12.5 hós baba anyukája

2009. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem mondok semmit. Hova fog még süllyedni ez a világ? No de legalább láthatják a "mindent megengedek a gyermekemnek,nehogy sérüljön a lelkivilága" szülők,milyen emberszabású lényeket nevelnek. Ezek a fiatalok a kisgyerekeken,időseken, állatokon,mindenen és mindenkin csak gúnyolódni tudnak,s anyuka majd meglepődik,amikor egyszer csak egy szép nagy kés áll ki a hátából. Mert az ilyeneknek a saját szüleik sem számítanak. Szomorú,de egyre többen vannak. Te csak arra figyelj,hogy a kisfiadból EMBERT nevelj!
2009. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyetértek az utolsó hozzászólással!!!

Én 22 éves vagyok, de ...hmm, soha nem tudnék kigúnyolni egy picit!!! Szerintem nem emberek azok, akik nem azért néznek meg egy picúrkát, mert egy csoda és mert gyönyörű. Nekem bevallom, hogy néha még a szemem is könnybe lábadt..és ez nagyon régóta így van...

Tiszteletre méltó egy szülő és gyermeke!

Abban is egyet értek az anyukával, hogy nem szólt vissza, mert nekik még az is vicces lett volna és szerintem a csúnya szavakat Rád is előszeretettel használták volna, a picid előtt, röhögve.

Sajnos ilyen világot élünk és lehet ez csak rosszabb lesz, mert "ilyenek" sajnos mindig lesznek, ha nem változik a rendszer.

Üdv. és kitartás mindenkinek!

2009. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük legközelebb,hogy te már így bújtál ki anyukádból?Ennyire okosan és ügyesen?Mert akkor nagyon sajnálom anyukádat!Biztos nehéz volt kinyomni a 220 IQ-s agyadat!KIS PÖCS!

Az ilyen azt hiszi attól lesz menőbb!Nem is tudok rá mást mondani!Én hozzá vágtam volna a homokozólapátot! :S

2009. jún. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát én komolyan mondom, néha nem kapok szikrát, amikor ilyen esetek fordulnak elő. Tudjátok az az érdekes, hogy ahol mi lakunk, az, bár nem egy gazdag puccos hely, de egy nagyon jó környéknek számít abból a szempontból, hogy ez egy nagyon külvárosi lakótelep, itt mindig nyugi van, nem az a balhés hely, itt leginkább fiatal szülők laknak vagy idősebbek. Na meg ez a pár suhanc. Akiknek nincs jobb dolguk, mint a kisebbik játszótéren ücsörögni, telefonon bömböltetni a zenét, szemetet csinálni és káromkodni. Én nem akarok velük vitába szállni, nem szeretnék lesüllyedni erre a szintre, csak egyszerűen nem tudom a módját, hogyan lehet ezt kultúráltan elintézni. Azért az is elég durva, hogy amikor én látom, hogy ők bitorolják a kisebbik játszóteret (ahol nincs kerítés, csak ez van pont a házunk előtt), akkor direkt nem is oda megyünk, de ezek akkor is odajönnek randalírozni, amikor már van a játszón egy-két gyerek. Persze amikor sokan vagyunk, akkor nem mernek odapofátlankodni, bár lehet ennek az az oka, hogy én nem sokkal vagyok náluk idősebb a magam 22 évével, ráadásul jóval fiatalabbnak is nézek ki a koromnál, de érdekes módon, ha egy tekintélyt parancsoló külsejű anyuka is lent van, akkor nincs velük gond. Különben nem is ez volt velük az első esetem. Egyszer - szintén csak mi voltunk lent a kisfiammal -, ült a gyerek a homokozóban, amikor ezek nagy hanggal megérkeztek, aztán elkezdtek azzal hülyülni, hogy üvegből locsolták egymást vízzel. Oké, erre még nem is szóltam volna, mert elég távol voltak. Csak aztán kergetni kezdték egymást az üveggel, rohangáltak össze vissza, na nálam akkor szakadt el a cérna, amikor már a fiamat átugrálva kergették egymást. Akkor már sikerült nem éppen kultúráltan megkérnem őket arra, hogy távozzanak és máshol szórakozzanak. Persze mi volt erre a reakció? Röhögés. Mi lett a vége? Az, hogy mi mentünk el másfelé. Mondjuk szerencsére hétfőn elköltözünk, szóval ezekkel nem lesz többet gondom, de ááá, azt mindenki tudja, hogy bunkó emberek bárhol lehetnek. De szerencsére ott, ahová költözünk szerintem jobb lesz, azon a környéken nőttem fel, ismerem azt a részt, van ott a ház körül több játszótér is, de azt nagyjából tudom, hogy a kamaszok hová járnak, szerencsére az odébb van. De azért arra szívesen vennék pár jótanácsot, hogy az ilyen kis nyomikat hogy lehet jól lerendezni. Nem tudom, ha felnőttekkel kell valamit megbeszélnem, akkor mindig el tudom érni, amit akarok, ha gyerekre szólok rá valamiért, akkor is meg van a tekintélyem, hallgatnak rám, de ezekkel a kamaszokkal nem tudok mit kezdeni.
2009. jún. 10. 09:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek még a saját anyjukra sem hallgatnak!Ezért nem várhatod el,vagyis nem is tudod elvárni sajnos,hogy hallgassanak másra!Azért tuti,hogy az ő szintjükön kell szólni nekik,mert annyira intelligens kamaszok,hogy máshogy nem is értik!!!!
2009. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
sajnos a legtöbb kamasz ilyen. pedagógusként sok mindent láttam, hallottam már. sok gyerek simán leköcsögözi az apját...
2009. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!