Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok Lustanyut olvasni?...

Szoktatok Lustanyut olvasni? Mi a véleményetek róla? Én imádom!

Figyelt kérdés
www.lustanyu.hu
2012. márc. 8. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én régen olvastam nlc-n. MOst nem találom, gugli se dobja ki az oldalt. Nem üzemel?
2012. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
www.lustanyu.hu Itt megtalálod. Egyre jobbak az írásai.
2012. márc. 8. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ritkan kerulok a blogjara, altalabam kozvetve. Mondjuk fel evente, akkor elolvasok 1-2 regebbi irasat.

Egyebkent tetszik, nem rossz, csak azert nem motival, hogy olvassam, mert szinte teljesen egyformak az eletkorulmenyeink, a szituaciok, amelyekbe kerulunk, raadasul a stilusunk is. En nagy meselo tipus vagyok, altalaban en tartom a tanmeseket munkahelyen, csaladi es barati osszejoveteleken. Mar neha sok vagyok magamnak, de masok elvezik, tulajdonkeppen en is.

De az mar nem fer bele a mindennapjaimban, hogy meg ilyen stilusu es tartalmu blogot is olvassak rendszeresen. Csak ezert nem teszem.

2012. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is imádom, rendszeresen olvasom! :)
2012. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát jobb lenne, ha nem káromkodná el a háromnegyedét az írásainak, elég mocskos szája lehet az életben is...
2012. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!