Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki terhesen és szoptatáskor...

Aki terhesen és szoptatáskor nem cigizett az később miért szokott vissza? Ha ilyen sokáig kibírta, minek kellett megint rágyújtani?

Figyelt kérdés

2012. márc. 1. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ideg vitt rá. A fiam finoman szólva kemény dió volt. Non stop indokolatlan visítás mellett kellett egy kis szünet. Aztán javult a helyzet. Bevállaltuk a tesót. Akkor megint leraktam a cigit. Most minden szép és jó, nem is fogok visszaszokni.
2012. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Anyukám is a stressz miatt. 3 gyerek, 3x2 év cigi nélkül, aztán mintha egy napra sem tette volna le :-) Mondjuk nála a válás is biztos közrejátszott.
2012. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra elutasította a fiam a tejet és a tápszert is, ekkor volt 5 hónapos. A harmadik doki után vettem egy doboz cigit és elszívtam 3 szálat egymás után. Szóval az idegesség, tehetetlenség miatt.
2012. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
majd megpusztultam úgy hiányzott már a végén.amint a tej elfogyott, rágyújtottam a következő pozi tesztig. most még szoptatok, azóta nem gyújtottam rá, és remélem SOHA AZ ÉLETBEN NEM LESZEK MÉG EGYSZER ILYEN HÜLYE! azóta a férjem is leszokott, meg pénz se lenne rá. amúgy sokszor eszembe jut, hogy de rágyújtanék. remélem most erős leszek.
2012. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor megláttam azt a bizonyos két csíkot, na az első gondolatom az volt, hogy most kéne rágyújtani. Az a cigi még mindig várat magára, de azt hiszem amint a pici lecuppan a ciciről első dolgom az lesz, hogy elszívom azt a két karton cigit, ami még rám maradt a két csík előttről :). addig lehet, hogy nem is alszom. egyszerűen szeretem a cigit. szeretek dohányozni, esténként füstölögni a párommal, vagy egyedül.
2012. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, soha nem is szoktam le a cigiről, csak nem dohányoztam egy évig.

Amúgy azt gondoltam, hogy hát ha már ilyen sokáig kibírtam, akkor nem is gyújtok rá többet, de egyszerűen hiányzott, és amikor már nem szoptattam, és először mentem el barátokkal pár óra, egyszerűen hiányzott a kezemből a cigi, ezért kértem egyet valakitől, aztán persze ahogy ez lenni szokott, nagyon rövid időn belül újra dohányoztam.

2012. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is dohányoztam kb 15évig,az utolsó években elment napi másfél doboz is. Soha nem akartam leszokni,egyszerűen szerettem cigizni. Pedig egyszer a munkahelyem által részt vettem egy leszoktató programon is.

Aztán terhes lettem a kislányommal,és magától érthető volt hogy nem cigarettázom. Magam is meglepődtem mennyire könnyen ment! Persze az első pár héten/hónapban hiányzott rendesen,ez az időszak kegyetlen volt! De nem bocsájtottam volna meg magamnak,ha mérgezem a babámat,így hát kibírtam. Aztán már egyre könnyebb lett! Csak 2hónapig tudtam szoptatni a lányomat,és nem mondom nem jutott eszembe hogy de jó lenne rágyújtani,de úgy voltam/vagyok vele ha már eddig kibírtam nem teszem. Azóta is tartom magam ehhez,és ennek már 3éve.

2012. márc. 2. 10:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de az első cigit majdan csakis mennyei érzésként tudom elképzelni, ami kárpótol minden átélt nehézségért. hát én már alig várom.
2012. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azt csak hiszed :) 4es vagyok, ën is így gondoltam. az első szál valamu borzalom volt! undorító, hányingerl szédülés. na ott kellett volna abbahagynom...
2012. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De hiszen álmomban ugyanolyan szép mint régen volt :D :D!!!!! Vagy az idő megszépít mindent :)? Olyankor nem is akarok felébredni és mondogatom magamban hogy neeeeeeee!!!!!, Még egy kicsit!!!! Namég egy utolsót, aztán najóvammá, ébredek.... Na. valahogy így :)...
2012. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!