Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közalkalmazott kismamák,...

Közalkalmazott kismamák, mikor utalják a gyedet? Megvan valahol az évre lebontva, mint a csp és a gyes?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én bírósági dolgozó vagyok és mindig akkor kaptam gyedet, amikor a többiek a fizetést. Minden hónap 5-éig. Ha hétvégére esett, akkor még pénteken, de mivel most hétfőre, így nem hiszem, hogy hétfő előtt megkapjuk, legalábbis nem ígérték. Én nem hiszem, hogy erről van külön nyilvántartás, mert munkáltatótól függ.
2012. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyed TB kifizetőhely, akkor ugyanazon a napon, mint a fizetést. Nekünk ez minden hónap 2. munkanapja (pont úgy mint a családi pótléknál). Nem tudom hogy minden közalkalmazotti munkahely TB kifizetőhely-e, ha nem az, akkor talán az oep oldalán meg lehet nézni, de nem vagyok benne biztos.
2012. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy TB kifizetőhely nem biztos, hogy ugyanakkor, mert nálunk pl 10-n van a rendes fizu, viszont gyedet 3-n kaptam, ha hétvége akkor pénteken.
2012. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!