Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sterilizálás? Mint fogamzásgát...

Sterilizálás? Mint fogamzásgátlás nálad szóba jöhet?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnek aki belevágott,megbánta-e utána?

nincs semmi testi oka vagy genetikai szimplán felvetődött hogy 2gyerek után mivel védekezzünk.

köszi mindenkinek.


2012. febr. 28. 21:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A harmadik babámat várom, 33 éves vagyok, a második spirálos - úgyhogy ez (is) kilőve. Én nagyon erősen gondolkozom az elkötésen. Már nem feltétel sem a 3 gyerek, sem a sok év: minden 18. életévét betöltött nő kérheti.

Nem hiszem, hogy meg fogom bánni, ugyanis attól még a petefészkeim működni fognak. Ha nagyon-nagyon akarunk majd gyereket (szerintem kizárt, de soha ne mond, hogy soha), akkor lombikkal még mindig lehet.

Igen, a férfi egyszerűbb, de én ezt nem tudnám kérni a férjemtől, nem is engedném neki. Nem tudom, hogy miért :)


Ha egészségügyileg nem indokolt, akkor fizetni kell érte, talán valamennyit fizet belőle a tb (?), de alaposabban én sem néztem még utána.

2012. febr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!