Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sterilizálás? Mint fogamzásgát...

Sterilizálás? Mint fogamzásgátlás nálad szóba jöhet?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnek aki belevágott,megbánta-e utána?

nincs semmi testi oka vagy genetikai szimplán felvetődött hogy 2gyerek után mivel védekezzünk.

köszi mindenkinek.


2012. febr. 28. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én 3 gyerek után 40 évesen megcsináltattam (csak elkötést) nem bántam meg,nem kell szednem a tablettát
2012. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most kutakodtam,tényleg fél év várakozás +fizetős????
2012. febr. 28. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is elköttettem a petevezetékem, 3. császárnál, így ingyenes, egyébként tényleg fizetős. Nem kell fél évet várni, azt hiszem 3 hónapot csak. De én a helyedben nem csináltatnám. Tetess fel spirált, évente egyszer elmész vele nőgyógyászhoz, azt meg egyébként is kell, nincs vele baj. Én nagyon megbántam, még egyszer nem csinálnám, pedig akkor úgy gondoltam, ez a legjobb megoldás. Nem érzem magam nőnek, mert már nem lehet gyermekem....
2012. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom fizetős-e,én magánklinikán csináltattam,ott fizetős volt,de 1 hét után megcsinálták.
2012. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

bocs ha beletiportam. :(

sima szülések voltak ugyhogy az ingyenesről lecsúsztam.


ettől tartok hogy utána mi lesz.

mert most úgy érzem nincs több türelem bennem az esetleges 3.iránt,ha letelik a 3év itthon kőkemény meló legalább 6évig hogy ténylegesen egyenesbe jöjjünk esetleges álmok....gyerekek vágyai.

meg elolvastam hogy hat a mirena+a sima és valahogy egy sem szimpi.

Köszi nektek.

2012. febr. 28. 21:28
 6/11 A kérdező kommentje:

4/5

meg szabad kérdezni az árát,utókezelés vagy csak 1napos?

megbántad?

2012. febr. 28. 21:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam rajta, hogy már van kettő, és egyszerűbb lenne az életünk- csak sose lehet tudni, lehet érek még 10évet, és rám jön, hogy akarok egy 3.csemetét...

Szóval inkább cölibátus aszkéta élet...

Spirál, esetleg implantátum, bármi más, aminek a hatása nem végleges...

2012. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is erősen gondolkozom rajta...a 3. babával vagyok terhes,és 39 éves múltam.A spirál kilőve-már volt,nem bírtam-tabletta szintén kilőve.A férjem utálja a gumit(én is),a hormonális cuccok szintén nem nekem valók már.Elég termékeny vagyok, emiatt(is) muszáj védekeznünk.Mivel az eddigi 2 szülésem hüvelyi volt-remélem ez is az lesz-így marad a fizetős lehetőség.Vagy nem tudom,hogy a korom,és a gyerekek száma miatt megcsinálják-e TB alapon.Majd utána járok.
2012. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor már nem magamat, hanem a páromat köttetném el.

[link]

Már mondtam is neki, ha nem akarunk több gyereket, készüljön, elköttetem. :)

2012. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, csak 3 gyerek után csinálják meg.
2012. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!