Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák van itt olyan aki...

Anyukák van itt olyan aki Nuvaringet használ fog. Gátlásra miután már nem szoptat? És gyógyszert nem szedhet valami okból?

Figyelt kérdés
Nem szedhetek hormontartalmú gyógyszert és amúgy is 34 vagyok, mivel védekezzek?
2011. dec. 28. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Nuvaringet használok. Nekem nagyon bevált, leginkább azért, mert a tablettát sokszor elfelejtettem bevenni...

Szóval én csak ajánlani tudom- de azért feltétlenül beszélj a dokiddal, mivel ez is hormont tartalmaz...

2011. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor az első gyerekem előtt használtam, nagyon jó volt.

Ketteske után: olyan frigid lettem tőle, hogy abbahagytam.

Ez is hormonos készítmény, de jóval alacsonyabb a hormontartalma. Mindenképpen beszéld meg a dokiddal.

2011. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs így kifejezetten dokim. Orvosok mindig mást mondanak, egyik szerint jó másik szerint ugyanolyan hormon mint a gyógyszer, most akkor kire hallgassak mégis. Úgy utálom ezt amúgy, hogy nem igaz hogy nincs erre valami konkrét kézzel fogható adat vagy eredmény hogy lehet e használni annak akinek a gyógyszer nem javasolt (családi anamnézis miatt amúgy).
2011. dec. 29. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!