Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az 1 éves gyerekemnek a...

Ha az 1 éves gyerekemnek a gyógyszert a teába teszem bele és úgy issza meg az úgy jó? Már nem hajlandó magában meginni a gyógyszert.

Figyelt kérdés
Sinecod és Spiropent ezt a kettőt szedi most
2011. dec. 16. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
én nurofenes adagolóba szívom fel, és nem kérdezem meg szeretné-e, nem is figyelmeztetem. benyomom a szájába, kézközelbe teszem a kulacsát, hogy ha akar igyon rá. bár nálunk nincs gond ha nem rossz ízű. a spiropent szerencsére már nagyon rég kellett adnom, de ha jól emlékszem az sem volt rossz ízű. a sinecod meg édeskés.
2011. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy hete szedi és más kivan szegényke, azóta keveset is eszik, gondolom a gyomra se nagyon bírja. hiába édes nem hajlandó bevenni, teával megissza, csak nem tudom hogy ha így hígítom akkor megfelelő lesz e a hatása?
2011. dec. 16. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Adjál neki Normaflore-t, az segít a bélflóra helyreállításában.
2011. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

teljesen jó, ha teába rakod ( de nyilván ne forróba!)

az én fiam nem tud bevenni semmit, sugárban jön ki belőle...3 napja éppen a a sinecod és a fenistil csepp távozott belőle a szőnyeg közepére, pedig gyümölcslébe raktam...spiropentet szintén nem tudom beadni neki, de ahelyett írt fel a doktor nénink kúpot

délután kéne neki adnom köptetőt, és most azt találtam ki, hogy a rinathiol eper ízű, így fagyasztott, majd kiolvasztott és összeturmixolt eperbe belekeverem, így nem vette észre és megette

doktor néninket kérdeztem, hogy így jó-e, azt mondta, hogy tökéletes, szóval nem veszít semmit a hatásából

amúgy 2 és fél éves a fiam, megérti, hogy be kell venni, de amint lenyeli, jön is ki belőle sugárban, tavaly húgyuti nyavajával majdnem kórházba kerültünk emiatt, a dokink jött minden nap (5 napon keresztül) szurizni a fiam...

2011. dec. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!