Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Látnám ha a Dévény esetleg...

Látnám ha a Dévény esetleg nem segít?

Figyelt kérdés

Kisfiamat Dévényre hordom. Azon agyalok,hogy ha Isten ne adja nem használ, akkor látni fogom-e időben!

Hogy mennyi idő után várhatok egyáltalán javulást!


2012. febr. 26. 06:45
 1/4 nittababy ***** válasza:
ne aggódj biztos hogy látni fogsz javulást az én kislányom 110 hónapos volt mikor elvittük az első kezelés után már forgót a 6. után már majd nem mászott én még senkitől nem halottam hogy nem használt nekik nagyon sokan dicsérik ha nem használna azt úgyis megmondják nem húzzák szerintem az időd mert tudják hogy akkor menni kell máshová hátha megjavul!!szóval javulni fog szerintem csak légy türelmes és mindig a jóra gondolj ne a rosszra!!
2012. febr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztosan látni fogod. Nálunk abszolút megoldotta a problémát, a kislányom hypotón volt.

Ha nem vezetne eredményre, a dévényes úgyis szólna.

Nálunk egyértelműen előre megmondta, hogy a 10. alkalom után látványos fejlődést látok. Így is lett, de már előbb láttam. 11 hetes kora óta hordtam, több mint 2 évig. Teljesen rendbe jött.

2012. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is hypoton volt.Minden kezelés után produkáltvmi újat.9szer voltunk és behozta a három havi lemaradását.Mi a probléma?milyen idős a kicsi?
2012. febr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát igazából már azóta látom a javulást!:)

A fiam kicsit feszes! Először azt gondoltuk (a háziorvos is),hogy hypotón, de a Dévényes hölgy mondta,hogy inkább feszes.

Azért is nem emeli úgy a buksiját, mert a megrövidült izmok nem engedik.

De már kevésbé feszít!:)

2012. febr. 29. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!