Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 év (esetleg 2,5 év) az nagy...

2 év (esetleg 2,5 év) az nagy korkülönbségnek számít?

Figyelt kérdés

16 hónapos a kisfiam, eddig nem tudtunk elkezdeni próbálkozni a tesóval, most már tudunk, viszont nem akarnék nagy korkülönbséget...tudom, hogy ennél kisebb különbség már nem lehet, de ez a 2-2,5 év soknak számít?Vagy azért még kicsinek?

Amúgy remélem hamar összejön a tesó, csak mert fiammal 1,5 évet próbálkoztunk...


2012. febr. 23. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk 2 év és 3 hónap a korkülönbség a gyerekek között. Szerintem ez még kicsinek számít. Az első év nagyon nehéz volt itthon a 2 gyerekekkel, de utána sokkal könnyebb. Most már simán tudnak egymással játszani, nagyon édesek együtt :-)))

2012. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem nagy, inkább a kis korkülönbségek közé szokták sorolni.

Hasonló tapasztalataim vannak az enyéimmel (2 év 4 hónap különbséggel), mint az előző hsz-nak. :-)

2012. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem kb. 2,5 év van közük:) az eleje nagyon nehéz volt, mostmár jobb, 10 hónapos múlt a kicsi. nagyon szeretik egymást, a nagyobb sokat segít, mindig szórakoztatja a kicsit, vigyáz rá:)
2012. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

és a 2. szülés milyen volt nektek az elsőhöz képest?

Csak mert azt mondják, ha kicsi a különbség, akkor nem olyan rossz...vagy legalább a felépülés gyorsabb.

2012. febr. 23. 12:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már sok?
2012. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 10 év volt a 2 szülés között. az első mindennel együtt 4 óra alatt meglett, a 2. másfél óra alatt. 1-kor elfolyt a magzatvíz, 2-re a kórházban voltunk, 2-30-kor meglett. A korkülönbség aztán semmit sem befolyásol.
2012. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nálunk 1 hónap híján van 2 év a lányok között. nekem lényegesen könnyebb volt a másodikat megszülni, gyorsabb is volt, és most megúsztam egy vágással (elsőnél repedtem is kívül-belül). illetve a felépülés is gyorsabb volt.mikor hazajöttünk már folytattam mindent ott ahol abbahagytam. persze egy kicsit óvatosabban.
2012. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az 1.nél én is repedtem plusz vágtak...remélem a 2.nekem is könnyebb lesz ilyen szempontból.
2012. márc. 19. 14:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nagy és a középső közt 2 év 3 hónap,a középső és a kicsi közt 2 év 2 hónap van. Szerintem a 2-3 év az ideális korkülönbség- egyeseknek a 2 év kevésnek számít,és sokan szeretnek hosszú éveket várni... kinek mi az ideál.


Mielőbbi pozitív tesztet és egészséges kisbabát!! :-)

2012. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyukám részéről a tesómmal 6 év korkülönbség van köztünk, apukám részéről a másik húgommal 15! év a korkülönbség. Ezekhez képest nem sok! :-D De amúgy se.
2012. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!