Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket hagytak esetleg...

Titeket hagytak esetleg oviban, úgy hogy elfelejtettek értetek menni, hogyan éltétek meg, mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ma már volt egy hasonló kérdés.Azt is te írtad? Tán megtörtén, hogy a gyereked ottfelejtetted az oviban?
2012. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha csak egyszer történik meg, akkor nem tragédia, mármint a gyerek szemszögéből. Ő gondolhatja azt is, hogy Anyának ma sok elintézni valója van, és csak később tudott menni. Azt, hogy az óvónéni mit gondol, az már más tészta:-)
2012. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk anno a húgom járt így. Anyu azt hitte, hogy apu hozza el, apu azt, hogy én, én azt, hogy anyu. A kör bezárult, mikor hazaért mindenki a húgom nélkül, akkor csaptunk a fejünkre, rohantunk érte, de már úton volt az óvónénivel.

Nem élte meg tragédiaként, még talán örült is neki, hogy csak vele foglalkozik az óvónéni. Nyilván az óvónéni is inkább játszott vele, nem azt hangoztatta, hogy itt hagytak a szüleid.

2012. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem hagytak ott, de egyszer nagyon sokáig ott kellett lennem, mert anyának szülői értekezlete volt (pedagógus). Apa dolgozott, a tesóm a suliban, én meg egy óvónénivel és egy takarító nénivel voltam egyedül az egész épületben. Nekem rossz élmény volt.
2012. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, leírnád részletesebben, hogy milyen élmény volt? Mit érreztél, mit csináltál, hogyan reagáltak, mit mondtak neked a takkker néni, meg az óvónő. Stb.
2012. febr. 26. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Kint ültünk a lépcsőn és szomorú voltam, hogy egyedül vagyok. Arra már nem emlékszem, hogy mit mondtak nekem. Rossz volt, az biztos, mert az érzés máig él bennem. Azt megértettem, hogy miért nincs ott senki, mért nem jöttek értem, de akkor is rossz volt. Meg arra emlékszem, hogy anya rohant értem a szülői után.
2012. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is felejtettem ott egyszer, apám azt hitte, anyám megy értem, és fordítva. :)

Sokat elmond az ügyről, hogy kb. 5 emlék él bennem az egész óvodáról, az egyik ez a szitu. Mondjuk nálam az is rátett az ügyre, hogy az óvoda szomszédjában egy árvaház volt, és folyton azzal paráztattuk egymást, hogy ha nem jönnek értünk, oda visznek majd át.

Egyébként konkrétumra nem emlékszem (hogy mit mondtak az óvónők pl.), csak a szorongó érzésre, mikor látom, hogy az utolsó gyereket is elvitték már, és nem tudom, hogy akkor most velem mi lesz?!?

2012. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem bár nem óvodában, de iskola első osztályában felejtettek ott. Akkor még nem volt mobil, szüleim meg munkahelyen már nem, otthon még nem voltak elérhetőek, így a tanítónéni, aki anyukámnak középiskolában osztálytársa volt, vitt haza. Én elég rosszul éltem meg, elég érzelmes típus vagyok, sírtam azt tudom. Kint vártam rájuk az iskola előtt, és már mindenki elment, csak én maradtam, ott talált rám a tanító néni. Rettentően meg voltam rémülve, hogy elfelejtettek a szüleim. A végére már jól éreztem magam, mert izgalmas volt, hogy haza vitt a tanító néni.
2012. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!