Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a szállodában adnak kiságya...

Ha a szállodában adnak kiságyat, akkor te elvinnéd a saját utazóágyatokat?

Figyelt kérdés

Még nem kérdeztem rá, de elvileg tudnak kiságyat biztosítani.

Jó lehet az, vagy vigyük magunkkal az utazó ágyunkat?


2012. febr. 24. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kivéve ha huzamosabb időre oda költöztök
2012. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi eddig egyszer sem vittük. Ebből a legmenőbb hotelben jártunk a legroszabbul. Utazó/összecsukható ágyat kaptunk és a matrac valami borzalom volt, blokkokból állt, ami még okés, de hézagok voltak közte, nem is tudott rajta rendesen aludni, hiába próbáltuk pokróccal javítani a helyzeten. És mivel a magyarországi szállodákban nem nagyon létezik olyan hogy dupla ágymatrac ezért a közöttünk alvás is nehézkes volt. Másik három/négy helyen ahol jártunk, rendes kiságy volt, matraccal.

Szerintem hívd fel őket és kérdezd meg milyen az ágy. Ha rendes kiságy én nem vinnék magammal másikat, de ha összecsukható akkor nem kockáztatnék, ha a tiéteket már próbáltátok és bevált.

2012. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Pont ez a problémám,hogy nem tudom milyet kapunk, meg,hogy nincs duplamatrac!:) Csak az a baj,hogy egy baráti párral megyünk, akiknek nagyon kicsi az autójuk és sok mindent hozzánk pakolnának, így már mi is szűkösen leszünk.

De akkor rákérdezek!

A másik kérdés,lehet,hogy hülye, de ilyenkor hogy fürdeted a babát?

A kiskádat csak nem viszem magammal, a szállodában nem hiszem,hogy van, viszont nem minden szoba kádas!

2012. febr. 24. 20:28
 4/11 anonim válasza:
Szerintem babakád is van. legalábbis ahol én eddig dolgoztam mindenhol volt.
2012. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tényleg? Köszi!

Nem is gondoltam,hogy lenne!

2012. febr. 24. 20:48
 6/11 anonim ***** válasza:
A párom zuhanyzott a babával, ők itthon is szoktak néha. A kicsi nagyon élvezi. Egyébként volt ahol már be volt készítve a babakád. Erre is jó rákérdezni. Inkább készüljetek fel, mint hogy meglepetés érjen.
2012. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát a közös zuhanyt még nem próbáltuk, bár még csak két és fél hónapos.

Négy és fél lesz, mikor megyünk!

De akkor előtte kipróbáljuk itthon!:)

2012. febr. 24. 21:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Én vinném az utazóágyat is, az a biztos, vagy esetleg az ágy helyett az otthoni matracot, bár szerintem az nagyobb helyet foglal, mint az ágy. :) A fürdés pedig tökéletesen megoldható a zuhany alatt is.
2012. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi mindig rendes fa rácsos ágyat kaptunk, normális matraccal. Én nem vinném, de kérdezz rá, hogy milyen fajta kiságyat adnak.
2012. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mindig vittem a saját utazóágyaikat, mert azt már ismerték és szerették, így nem volt gond a benne alvással, ami nem biztos, hogy egy idegen ágyban is így lett volna.

Egyetlen egyszer nem vittünk utazóágyat, kaptunk a szállodában, hát az valami borzalom volt, azon a matracon nem tudom, ki lenne képes aludni...

Fürdetést a rendes kádban szoktam megoldani, bevittem magammal őket, amíg picik voltak, de mi itthon is hamar átálltunk a nagy kádra, így sose volt ebből probléma.

2012. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!