Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ő gyereket akar, én nem. Van...

Ő gyereket akar, én nem. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Amikor összekerültünk, akkor is közelebb voltunk a 40-hez mint a 30-hoz. Mindketten komoly kapcsolatot akartunk, így hát már az elején elmondtam, hogy én (én vagyok a nő) nem akarok gyereket. Úgy tűnt, elfogadta. (Egyikünknek sincs gyereke.) Most viszont áll a bál, mert mint kiderült, ő végig abban reménykedett, hogy majd meggondolom magam. Tiszta röhej! Szerintem tisztességtelenül viselkedett velem, elvett 3 évet az életemből, de ő ezt nem így látja. Ha akkor rögtön elmondja, hogy ő bizony gyerekkel képzeli a közös jövőt, akkor nem horgonyzok le mellette, akkor keresek valakit, aki ugyanúgy gondolja ezt a dolgot, ahogy én. Nem akarok egyedül maradni, viszont nem akarok csak azért szülni egy gyereket, hogy a férjem mellettem maradjon. Ha belegondolok, hogy közel 60 évesen egy kamasszal kelljen csatáznom... Mit lehet ilyenkor tenni?
2012. febr. 21. 16:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
46%

a legmegátalkodottabbaknál is eljön a biológiai óra, és gyereket akar. Lát az utcán egy helyes kis tökmagot és elolvad a szíve,


Ehhez csatlakozom, de ez a terhességet nem akaró nőknél is így van, csak az a baj, hogy van, akinél a biológiai óra 65-70 felé ketyeg. Akkor jön rá, hogy már rengeteget utazott, mindent kipróbált, két gyomra nem nőtt, amit teletömhet, szóval marad a teljes kiábrándultság, és ez a nyomorult állapot akkor is bekövetkezhet, ha a hőn szeretett, de gyereket szintén nem akaró férfi társ idő előtt kb. 65 évesen elhalálozik, a nő meg 90 -ig él egyedül.

2012. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!