Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki 1évesen beadta a gyerekét bölcsibe, mert csak ez a megoldás volt?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe szeretném beadni akkor lesz 1 éves a nővére meg 2.5éves. Szerintetek nagyon korai a picinek?
2011. febr. 11. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 16 hónaposan adtam be. Nálunk van direkt ilyen mini csoport, ahol volt két 1 éves is. Ők vették a legkönnyebben a dolgot. Míg a nagyobbak nehezebben váltak el, ők szinte sohasem sírtak. Ne érezd magad rosszul miatta, de érdeklődj a bölcsiben is, hogy hogyan állnak az ilyen picikhez. Nálunk szinte a bölcsi "kabalájaként" kezelik a két picit a gondozónők, ők a kedvencek.
2011. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia,


én 10 hónaposan hagytam a munka miatt igaz a nagyszülőkre. most kettő múlt, 2 hét múlva kezdjük a bölcsit, ahol van két 1 éves manócska is. nagyon édesek, tök jól elvannak, és ahogy láttam a nagyobbaknak is jó, mert "elbabáznak" velük :) ez egy magán ovi, ahol 12 gyerkőc van, így nincs külön csoport.


Ági

2011. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk van a bölcsiben egy 1 éves kislány, a gondozónők szerint ő szokott be legkönnyebben, nagyon jól érzi magát. A nagyobbaknak ez már nehezen megy, sajnos ezt most már tapasztalatból írom... :-)
2011. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!