Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekemnek keresek jó...

Gyermekemnek keresek jó minőségű pzs-t. Hol nézzek körbe?

Figyelt kérdés

Eddig zewa-t használtunk, de úgy veszem észre, egyre rosszabb minőség, az áráról meg inkább ne is beszéljünk. Nagyon náthás a kisfiam, És fújás közben szó szerint a tenyerében landol az anyag, mert szétmegy a zsepi.

4 rétegűt szeretnék, és nem horribilis áron.


2012. febr. 17. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is nagy Zewa párti voltam, de úgy érzem egyre "keményebb" Már nem olyan jó puha mint valamikor volt.

Legutóbb kipróbáltam a Rossmann saját márkás (valami aulette vagy hasonló) zsepit, és kellemesen csalódtam benne! Nagyon jó puha, és elég vastag is! Az árára nem emlékszem, akkor akciós volt, azért próbáltam ki!

2012. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

LIDL saját márkás:

Floralys

Nekünk ez jött be (miután a Schlecker kivonult, az maga volt a tökély ár-érték arányban)


10-esével vannak csomagolva, és 10 csomag egyben van.

Sajnos ennek is kúszik fel az ára, de minek nem...

2012. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4rétegű pzs elég durva.Én a zewaból a sötétkék deluxot használom,mert ez vált be.Pont ez volt a bajom a többi zsepivel,hogy kiszakadt és a tenyérben landolt.Hol veszed?
2012. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 vagyok, na nekünk a Rossmannos nem jött be, és a Dm-es sem, kemény volt, vagy a puhább meg átázott egy fél fújásra...
2012. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Általában ott szoktam venni, ahol éppen akciós.

Ajánlották a Müller saját márkását is, kék sárga csomagolásban. Ismeri valaki? 4 rétegű és 600 Ft a 30*10 db. Árban tökéletes lenne.

DM-es már vettem, az nem jött be, Rossman-t ha tehetem inkább elkerülöm.

2012. febr. 17. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Én aldiban szoktam venni.a 4 rétegű szerintem is durva.
2012. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!