Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen ruhát vesztek/vettet...

Ti milyen ruhát vesztek/vettetek fel gyermeketek névadójára?

Figyelt kérdés
Ő rajta egy fehér színű pamut ruha lesz, kalocsai mintás hímzéssel. Ha én is ilyet szeretnék, az nem lenne kész addigra. :( Köszi a válaszokat!
2012. febr. 16. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én babám még a pocakomban van, de a keresztfiam névadóján én egy egyenes szabású, szűk kis feketében voltam minimális díszítéssel, fekete boleróval.
2012. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Rajtam nem mutatna jól egy szűk ruha. (Maradt rajtam egy pár kg plusz, főleg a hasamon. :) )

Én valami ilyesmire gondoltam: ( A 4. zöld ruha. ) [link]

2012. febr. 16. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Augusztusban volt. Rajtam egy nyakában megkötös, mell részénél kövekkel kirakott, mell alatt bővülő, térdig érő ruha volt. Lányom 1,5 éves volt, egy fehér harisnya, fehér trikó, rajta egy kosaras földigérő nagy szoknyás fidres fodros fehér ruha, rajta pedig egy szatén boleró. Mint egy Mini menyasszonyi ruha. Mindenki csinosan, elegánsan jött.
2012. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A hosszú ruhák túl báliasak,estélyi feeling.
2012. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk keresztelő volt. Augusztusban és egy barackszínű nyári nadrágkosztümben voltam.


Én ezeket a ruhákat inkább bálra v. esküvőre (ott is az estély) részére venném fe. De ez az én véleményem.


Lányom akkor volt fél éves és fehér szoknyában volt kis kabáttal és fehér harisnyával. (Augusztuhoz képest hideg volt kb. 15 fok)

2012. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem bokáig érőt szeretnék, hanem mondjuk térd alattit. (Ezt lehagytam az előző leírásból, bocsi. )
2012. febr. 16. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A zöld nagyon szép, csak rövidebben. Pl. térd alatt, ahogy te is írtad:).
2012. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Hasonló kosztümöm van, csak az enyém hosszú ujjú szürke színű, és alatta egy ujjatlan elegáns, rózsaszín topp lesz. Nekünk keresztelőnk lesz a tavasszal.

2012. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kislányomnak keresztelője volt.Mivel nyáron volt rajtam egy elegánsabb pántos nyári ruha volt,boleróval.
2012. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én most kilógok a sorból, mert hosszúruha-mániás vagyok. Mivel édesanyám a varrónőm, olyan nyári ruhákat szoktam vele varratni, hogy azok szó nélkül megállják a helyüket bármilyen alkalmi rendezvényen. Még akkor szoktam erre rá, mikor ment a Paula és Paulina c. szappanopera, ott a Paulának voltak gyönyörű hosszú ruhái. Szóval én fenntartások nélkül felvenném az általad megjelölt ruhát.


Egyébként a fiam keresztelőjén a templomban bordó bokáig érő egyenes ruha és hozzávaló kabátka volt rajtam, a bulin krém-piros vállpántos, földig érő ruha

2012. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!