Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudok rajta kiigazodni,...

Nem tudok rajta kiigazodni, most akarja vagy nem akarja?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve kerülgetjük a témát hogy legyen baba!

Természetesen párom ugyan úgy akarja ahogy én!De hol magunk önzése miatt,hol a munka miatt halasztgattuk!

Most,egy pár hónapja próbálkozunk,na de hogy....

Egyszer nem védekezünk,egyszer meg igen!Mivel én is tartok a dologtól(gondolom mindenki) ezért először nem zavart!

Ha meg akar foganni úgy is megfogan alapon ráhagytam!

De most már nem ez az első hónap és engem lassan traumaként ér!

Megterhel mindenféle szemszögből....ezen jár éjjel nappal az eszem hogy na akkor most vajon sikerült-e?

Rendszertelenné vált a mensim és már a hócipőm tele van a fölösleges tesztelésekkel!

Pl ebben a hónapban is nem védekeztünk és tegnap mégis csak!Már rendesen haragszom rá emiatt!De persze nem szóltam semmit,bár ha akartam volna se tudtam volna titkolni hogy valami bánt!

Tudom hogy akar kisbabát,tudom hogy úgy vágyik rá mint én!De nem értem akkor minek ez a csiki-csuki játék!

Persze biztos fél a felelősségtől,az anyagiaktól és a többitől,de ennek így nincs értelme!Most vagy akarjuk egész hónapban vagy akkor hagyjuk a francba és majd lesz amikor lesz!

Nem leszólásokat várok,vagy ilyesmit,csak olyan jól esett leírni mert annyira bántott!

Nálatok volt ilyen?Vagy most mégis hova tegyem ezt az egészet?


2012. febr. 7. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kovetkezo alkalommal, amikor eloveszi a gumit, vedd el tole, nezz ra, es kerdezd meg: kell ez nekunk? es dobd arrebb, majd folytasd az elojatekot :D

HA erre is a gumiert nyul, baj van :)

nalunk az elso babanal elszakadt a gumi, a ferjem ranezett a gumira, aztan ram, megvonta a vallat, hogy oke, innentol babaproject, es folytattuk a dolgot.

a masodik babanal idopontot jelolt ki, hogy innentol babaproject, hogy ne "porogjek" rajta :D

2012. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, segítek!

"Drágám, miért veszed ki szeretkezés közben a kukid, ha azt beszéltük,hogy jöhet a gyerek"!

Ha erre nem ad egyértelmű, értelmes választ, akkor vele van baj, vagy mégsem olyan tuti a kapcsolat!

2012. febr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem értem miért írjátok hogy akkor baj van a kapcsolattal?

Miért lenne baj?Egy gyerek mégsem egy szőnyeg hogy veszekszünk rajta megvegyük-e vagy ne!Mert nekem tetszik neki meg nem!

Szerintem ez annál összetettebb,és lehet hogy neki több idő kell hozzá mint nekem!

Persze annyiban hat a kapcsolatra hogy haragudhatok rá,de ettől függetlenül még tökéletes társam,férjem és ez szerintem nem függ össze!

Egy gyerek minden szempontból hatalmas dolog és nem mindenki egyformán éli meg!

Egyébként megszakítással védekezünk,nem használunk gumit és biztos nem szex közben fogok erről beszélni... :)

Egy kicsit lehet én is hanyagoltatom a dolgot,mint ahogy itt írta is valamelyik válaszolóm,aztán ha mindketten igazán felkészültünk ráállunk a dologra normálisan!

Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 8. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!