Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik adtak már fel nagyobb...

Akik adtak már fel nagyobb csomagot postán, lehetne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

tudom nem ide kellett volna kiirni,de igazából nem tudom hova irhattam volna.

Szóval az lenne a kérdésem,hogy hol tudnám megnézni,hogy egy csomagot mennyiért vinne el a posta?Megnéztem a postai dijkalkulátort,de nem találom ott hol lehet megnézni.Tudtok segiteni?Vagy az is jó ha megirjátok mennyibe kerülne.16,5kg lenne a csomag,és belföldre. Köszönöm!


2012. febr. 5. 21:46
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
köszönöm,már mindegy,1770 ft-ot irtam e vevőnek,ma reggel irt hogy el is utalta,tehát ha több,én fizetek rá...remélem ha több is lesz,nem sokkal.
2012. febr. 6. 12:10
 22/24 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki tegnap este írta az 1770 Ft-et.

Azért vigyázz a postán, mert mindig megpróbálnak rábeszélni egy drágább szolgáltatásra, olyanra is ami nem lenne indokolt. Pl, ha törékenynek nyilvánítod, akkor plusz pénz, vagy másnapi extra gyors kiszállítás, stb.

Valószínű a hordozós anyuka is ezért fizetett olyan sokat.

Azért majd megírod, hogy mennyit fizettettek veled? Kíváncsi lettem.

2012. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
igen,megirom majd,nemsokára megy a párom feladni.
2012. febr. 7. 13:24
 24/24 A kérdező kommentje:
sikerült feladni,szerencsére 1770 ft-ért :)
2012. febr. 7. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!