Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik adtak már fel nagyobb...

Akik adtak már fel nagyobb csomagot postán, lehetne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

tudom nem ide kellett volna kiirni,de igazából nem tudom hova irhattam volna.

Szóval az lenne a kérdésem,hogy hol tudnám megnézni,hogy egy csomagot mennyiért vinne el a posta?Megnéztem a postai dijkalkulátort,de nem találom ott hol lehet megnézni.Tudtok segiteni?Vagy az is jó ha megirjátok mennyibe kerülne.16,5kg lenne a csomag,és belföldre. Köszönöm!


2012. febr. 5. 21:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

20 kg ig egységes a csomag. Ha semmilyen különszolgáltatást nem veszel igénybe (pl.visszajelzés az átvételről,értékbiztosítás), akkor 1150Ft. Ha kérsz rá valamit, akkor arányosan több, max.2500Ft.

Postás anyuka:)

2012. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2012. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb csomag 1.115,- Ft. Ez csak a szállítás díja, nincs benne pl.értéknyilvánítás. A csomag csak téglatest alakú lehet (dobozba kell csomagolni), három kiterjedésbeli mérete nem lehet több 2 méternél, a leghosszabb oldala max. 75 centi lehet.

1.670,- Ft minden olyan csomag ami nem fér bele a fenti méret kategóriába.

Létezik még a Start csomag ami max. 30 kiló lehet, alakjára, csomagolására nincs különösebb megkötés, és 20.000,. Ft értéknyilvánítás benne van a z 1.770,- Ft-os díjában.

2012. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm szépen! :) azt elfelejtettem irni,hogy ajánlottan szeretném feladni,mert nem olcsó,és nem ismerem az illetőt....úgyhogy inkább ez a biztos.Úgy mennyibe kerülne?Az mindegy honnan hova küldöm,csak a súly a lényeg meg hogy ajánlva lesz?
2012. febr. 5. 21:59
 5/24 A kérdező kommentje:
hú,most akkor méricskélnem kéne?Téglatest alakúban van,nagy mosogatógépes doboz,+még egy kisebb,és össze lesz ragasztószalagozva.
2012. febr. 5. 22:00
 6/24 anonim ***** válasza:
A csomagot nem lehet ajánlva feladni. Az alakjára nem kell figyelni.
2012. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Off: Kedves postás anyuka! Már többször olvastam a válaszodat, így aláírva!

Kérlek, ha már oda is írod, hogy szakmabeli vagy, legalább nézz utána, hogy ne írj hülyeséget! Ez már nem az első eset, ne haragudj!

On: A 3-as válaszoló írta pontosan, bár nem számoltam idén utána, de valahogy ennyi volt tavaly is.


És az utolsó kérdésed: a csomag mindig "ajánlottnak" tekinthető, mert azt alá kell írnia az átvevőnek, nem dobhatják be a kerítésen mint a sima levelet, ne izgulj.

Ha semmi különöset nem adsz fel ( mondjuk csak babaruhát, stb), akkor a legjobb az 1115 Ft-os standard csomag.

2012. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
köszönöm!Akkor minek hivják azt,ami ehhez hasonló,csak csomagnál?Arra értem,hogy nehogy azt tudják mondani esetleg hogy nem kapták meg..stb
2012. febr. 5. 22:07
 9/24 anonim ***** válasza:
Elnézést.Az idén nem dolgoztam már, így árakban picit lehet lemaradtam, ez fel sem tűnt. Azt, hogy nem lehet ajánlva feladni, azt úgy értem, hogy ez nem egy ajánlott küldemény, hanem csomag. Ettöl függetlenül természetesen nem hajítják be a kerítésen, de én nem is írtam ilyet. Elnézést, ha megtévesztő volt.
2012. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
köszönöm,most már kicsit összezavarodtam :) Ez egy járóka lesz.Akkor végülis 2000 ft-nál tuti nem lesz több?
2012. febr. 5. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!