Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Duplo-t szeretnék venni a...

Duplo-t szeretnék venni a kislányomra, nézegetem az aukciós oldalakat, de nem tudom, hogy is kéne. Vegyünk mondjuk egy alapcsomag kockt meg ahhoz formákat, embreket külön? Vagy érdemesebb nagyobb csomagot keresni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először menj be egy áruházba. Nézd meg, hogy mi milyen árban van és az általad elképzelt készlet összértéke újonnan mennyi. Ha ez megtörtént, akkor már nyugodtan nézelődhetsz a neten, lesz viszonyítási alapod, hogy melyiket éri meg megvenni. Amiatt nem tudok pontos tippet adni, mert eléggé eltérő árban vannak ezeken az oldalakon a játékok. Gondolj mindig arra, hogy mennyi pénzért hány darabos készletet kapsz és add hozzá azért a postaköltséget is.
2010. jún. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én először egy doboz alapcsomagot vettem és építőlapot. Utóbbi nagyon hasznos, azóta már kapott 3 készletet is, de mindig az alapra épít, nem dől el, nagyon jól kihasználható (állatkert, bolt, szoba stb építésre)
2010. jún. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert szerintem gyerek- és korfüggő is.

Van gyerek, aki eleinte inkább a figurákkal játszik, és később (vagy egyáltalán nem) épít. Pl. a lányom is, 3 és fél éves, de kb. fél éve kezd építeni a kockákkal is, előtte csak a bábukkal játszott. De vannak gyerekek, akik a legelejétől fogva az építésre fókuszálnak.

Próbálj abból kiindulni, hogy mi a kislányod érdeklődése, ha pl. állatmániás, akkor próbálkozhattok egy állatkertes vagy farmos készlettel, ha jobban szereti a szerepjátékokat, akkor házépítős, közértes, vagy pl. most láttam van kisállatboltos készlet is.

2010. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a lányomnak először karácsonyra vettem egy alaplapot (szerintem ez mindenképpen kell), babaházat, farmot és egy vödör kockát. Először főleg a babaházzal és a farmmal játszott rengeteget, aztán nem sokkal később már épített hozzá stb. Nagyon szerette, naponta több órát játszott vele.

Jó áron vannak a www.toystore.hu és a www.legomarkabolt.hu oldalon!

2010. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!