Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik adtak már fel nagyobb...

Akik adtak már fel nagyobb csomagot postán, lehetne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

tudom nem ide kellett volna kiirni,de igazából nem tudom hova irhattam volna.

Szóval az lenne a kérdésem,hogy hol tudnám megnézni,hogy egy csomagot mennyiért vinne el a posta?Megnéztem a postai dijkalkulátort,de nem találom ott hol lehet megnézni.Tudtok segiteni?Vagy az is jó ha megirjátok mennyibe kerülne.16,5kg lenne a csomag,és belföldre. Köszönöm!


2012. febr. 5. 21:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szóval! Te kapsz a csomagfeladásnál egy szelvényt ugyanúgy mint az ajánlottnál. Ezzel ugyanúgy nyomon követheted, mint az ajánlottnál, nem tagadhatják le.

Jó lenne, ha be tudnál rakni mindent egy téglatest dobozba és a méreteket is figyelembe véve, mert csak akkor megy el standardként 1115 Ft-ért. Ha ettől eltérő amorf formájú lesz a csomagod, akkor nem standard 1670 Ft-ért adhatod fel. Ha hozzáragasztasz bármit is, már ebbe a kategóriába esik.

2012. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A válaszomat még soha sehol nem írtam így alá, ez az első eset, hogy hasoló jellegű kérdéshez hozzászóltam.
2012. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
köszönöm!Sajnos nem fér be abba az egy dobozba,mert kilóg a járóka "alja"ami 2részből áll,igy muszáj egy kisebb dobozt rárakni,és úgy ragasztani.Akkor a legtöbb amit fizethetek,az 1670 ft?
2012. febr. 5. 22:16
 14/24 A kérdező kommentje:
ó basszus,elnézést,most olvasom hogy rosszul irtam a kérdésben,nem 16,5 kg,hanem 26,5 kg....gondolom igy jóval többe kerül.?
2012. febr. 5. 22:18
 15/24 anonim ***** válasza:

Igen, 1670 Ft, ha nem fizetsz értékbiztosítást rá, de szerintem járókánál nem szükséges, de ezt Te döntsd el.

Én a helyedben az egészet jól körbefolpakkoznám, hogy ne essen le róla menet közben az a ráragasztott valami, mert azért az elveszhet.

2012. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, lassan feladom:)

Akkor start csomagot kell választanod, de annak most nem tudom az árát, nézd meg a belinkelt oldalon.

2012. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Megnéztem neked 1770 Ft ( jobbra fent a táblázatban) és ebben benne van 20 ezerig az értékbiztosítás is. Ez lesz a nyerő:))
2012. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Valamiért nem nyitja meg nekem.....akkor start csomag,és 1770 ft,remek :)
2012. febr. 5. 22:27
 19/24 anonim ***** válasza:
Egy kádállványt adtam fel minap(értéket is írtam rá),olyan 14 kiló volt és 1770ft-ot fizettem érte.
2012. febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én nemrég adtam fel egy babahordozót, 1050 ft-ot kértem a csomagért mert nekem is ennyit mondtak. Amikor feladtam 2265 ft-ot fizettem. több mint 1000 ft-ot buktam. A csomag meg csak 5120g volt. Kérdezd inkább meg a postán.
2012. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!