Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetű ellen hogyan véditek a...

Tetű ellen hogyan véditek a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Februártól bölcsis lesz a lányom, nem szeretnék meglepetést!

2012. jan. 28. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
én sehogy :O
2012. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ellen nem tudod védeni. Inkább tájékozódj, hogy mi a legjobb ellene, ha mégis találkozik tetűvel.
2012. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetro ***** válasza:
Kopaszra borotváljuk minden szeptemberben
2012. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó: a kislányodat?????
2012. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetro ***** válasza:
100%
Ironikus akartam lenni. 1. Mert mindenki tudja, hogy a tetű ellen nincs közvetlen védekezés 2. Elszórva fordul elő már csak tetű az iskolában, óvodákban, bölcsikben 3. Folyamatos kontroll van 4. Ha ne adj isten tetves lesz, az baromi kellemetlen, de nem halálos és nem annyira veszélyes, hogy ezen előre izgulni kelljen
2012. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk volt többször, oviban évente 2x volt kiírva a faliújságra hogy van, figyeljük jobban a gyerekek fejét, de eddig mindig elkerült minket. Két lányom van, derékig érő hajjal.

Védeni szerintem nem tudod, néha nézd át. Esetleg szerezz be egy tetűfésűt, amikor riadó volt az oviban akkor azzal néha átnéztem őket, de úgy látszik, minket a tetvek nem szeretnek. :-)

2012. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem anyum gyakran megnézi a fejemet, mikor napfény van, nem nagyon járok uszodába (ott lehet legjobban elkapni), nem sugdolózom a barátaimmal, hiszen így átszállhat rám és felkötve hordom a hajam, amikor csak tudom. Ettől függetlenül tényleg szinte elkerülhetetlen, de ezek segítenek valamennyire.

12/L

2013. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!