Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez az 1 napos láz, ami...

Mi ez az 1 napos láz, ami mostanában támadja a gyerekeket?

Figyelt kérdés
21 hónapos lányom egyik nap a déli alvásból 38,4 fokos lázzal ébredt. Akkor éjjel forró volt végig, másnap napközben volt még egy kis hőemelkedés, ami estére megszűnt. Utána már semmi baja nem volt. Mi ez?
2012. jan. 17. 23:43
 1/5 anonim válasza:
0%

nem viselkedik furcsán?

mozgási problémák? fokozott ingerlékenység?

vérző íny? gyulladt vörös szemek?

érzékszervek ingerküszöb növekedése? indokolatlan, fokozott étvágy?

valamelyik családtagot vagy háziállatot megharapta esetleg?

ha igen, a fenti tünetek valamelyikét tapasztalták bárkinél?

a legfontosabb ilyenkor a nyugalom megőrzése.

lehetőleg be kell zárni egy elkülönített szobába, míg a járványügyiek odaérnek és likvidálják a fertőzött személyeket vagy állatokat.

mindenképp el kell kerülnünk a kór továbbterjedését és a zombi-apokalipszist.

egy gyors reagálású egység már úton is van, a kérdező ip címe alapján bemért helyszínre.

2012. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt. Egyik pillanatról a másikra 39 fokos láz, adtam nurofent és elmúlt(pénteken történt) azóta kijött a köhögés, és enyhe nátha, viszont láz azóta se volt... Szerintem valami enyhe vírus áll a dolgok mögött:-)
2012. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, ez nem a vicc oldal.


Kedves második válaszoló, nálunk azóta sincs új tünet.

2012. jan. 18. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
i tegnap este voltunk az ügyeleten emiatt. Semmi fájdalom, csak 38,6 láz. Szerintem az sokkal rosszabb, ha nincs más tünet. Meg is ijedtünk, a doki azt mondta, az egész városba ez van. Egy vírus. Most itthon vagyunk. Még mindig lázas, remélem már nem sokáig.
2012. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem 18 évesen is sikerült összeszednem egy ilyet..tegnap délután kezdtem rosszul lenni de nagyon gyorsan lettem rosszul,aztán ma reggelre hasonló gyorsasággal múlt el úgy hogy tegnap este edzőmérkőzésem is volt meg elrángattak egy szórakozóhelyre is..furcsa dolog ez:)..és már nem az első nekem:)
2013. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!