Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok vetelesem volt?...

Mit gondoltok vetelesem volt? 4 hetes allapotos 29 eves lany

Figyelt kérdés
4 hetes terhes vagyok ez tuti , kimutatta a teszt is a terhesseget, elo vagyok jegyezve holnap utanra dokihoz, de ma egy erdekes kemeny valami tavozott belolem nem veres rozsaszin volt fura alakzatu koromnyi valami. es azota gyenge verzesem van aminek piros szine van nagyon felek alhasi gorcsokkel kissebb nagyobb gorcseim vannak.mit gondoltok? elveteltem volna?
2012. jan. 25. 01:17
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne várd meg a holnaputánt. Holnap rögtön menj el a dokihoz. Ha addig rosszabb lenne, irány az ügyelet.
2012. jan. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen.


Mielőbbi felépülést mind testileg mind pedig lelkileg!!

2012. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt holnap reggel kiderul :( ma nincs gorcsom mar de a verzesem megvan meg
2012. jan. 26. 00:02
 4/10 A kérdező kommentje:
valoszinuleg az volt ultrahangon neztek de nem lattak semmit de a tesztek pozitivat mutatnak fogalmam sincs majd csutortokon lesz eredmeny es huuu de nagyon felek, azt mondtak ujra ultrahang es vizsgalatok mert meg az sincs kizarva hogy mehen kivuli terhes vagyok most mit tegyek?ketsegbe estem
2012. jan. 30. 00:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni!! Próbálhatsz megnyugodni...de azt annyira könnyű mondani!!

Azért írj,ha már biztosat tudsz!!

2012. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mehen kivuli terhes voltam es el is veteltem... 3 nap korhaz es hetekig vervizsgalatok ez van :( koszi mindenki valaszat
2012. febr. 9. 00:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom!! Nem is tudom mit mondhatna ilyenkor az ember. Próbálj megnyugodni, sajnos ha ilyen történik valakivel, nehéz kilábalni a veszteségből, de nem lehetetlen. Én kívánom,hogy épülj fel mind testileg és mind lelkileg!! És csak optimistán nézz előre,még egy ilyen fájdalom után is!!Hidd el, a sors hamarosan, esetleg kicsit később, de újra elhozza a csodát az életedbe! És most ez adjon erőt neked! Mielőbbi gyógyulást! Üdv.

2012. febr. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnálom ami történt. Szerintem jobb,hogy "igy" "távozott" a kicsi.Legalább talán kicsit könnyebb. Miért kell vérvizsgálatokat csinálni?
2012. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Együtt érzek Veled!! Én 2x vetéltem,igaz,mind a kettő méhen belüli terhesség volt. Mindenképpen várjatok a következő terhességgel pár hónapot!-akkor kisebb lesz a kockázata a vetélésnek és a méhen kívüli terhességnek!


Mielőbbi testi és lelki felépülést!!!

2012. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek , azert kellenek a vervizsgalatok, mert egy resze benn maradt nem mind ment el es igy vermegezes gyanuja allt fenn, a tobbi reszt ami ott maradt inkecioval csinaltak egy elhajto folyamatot ami altal elmegy a tobbi is ... ez allitolag egy veszelyes injekcio ami allando vervizsgalattal jar ugyhogy mar a 2 hete lassan vizsgalatokra jarok minden masnap...de jol esik hogy sokan egyutt ereznek velem es koszonom
2012. febr. 13. 00:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!