Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves a kisfiam, ha külföldre...

2 éves a kisfiam, ha külföldre költözünk hogyan müködik a családi, illetve, gyes?

Figyelt kérdés
van e itt esetleg anyuka aki tudna nekem segíteni ugye 3 éves koráig jár az pedig decembert jelent számunkra.olasz országba készülnénk és érdekelne kihez hova kell fordulni ez ügyben?!esetleg kint kapok valamit ha itthon meg lemondjuk??? köszönöm előre is ...
2012. jan. 19. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom konkretan Olazorszagban mi jar es mi nem. Ami viszont biztos: ha nem vagy Magyarorszagon, a gyes nem jar, csak a gyed. Csaladi potlekot kaphatod otthon, de akkor nem kaphatod ott, viszont ez logikus. Meg kell erdeklodni, melyik orszagban tobb a csaladi, es ott kell kerni. Ha Olaszorszagban kered, idejeben mondd le Magyarorszagon, mert visszafizettetik ha ket helyen kapod egyszerre.

Irorszagban elek, a gyes t mar nem kaptam, a csaladit meg itt kapm, mert sokkal tobb.

2012. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!