Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek eltudnám adni...

Szerintetek eltudnám adni egyben az összes babaholmimat, kb. mennyit kaphatnék érte? Megpróbálom felsorolni kb. a dolgokat. Úgy néz ki külföldre költözünk.

Figyelt kérdés

gyerekágy+kókuszmatrac+babaágynemű

babakád

2 babakocsi(pierre cardin ps 646+babahordozó, chipolino omnia 3)

etetőszék

bébikomp

2 zsák baba ruha (0-18 hónapos korig)

játékok

baba tornáztató

hinta

chicco kenguru

Azt hiszem nem hagytam ki semmit.Szinte minden tökéletes állapotban van.Nem itt szeretném hirdetni csak kiváncsi vagyok a véleményetekre.


2010. okt. 25. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyben ez így nem fog menni (bocs, h. ezt írom)
2010. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Használt babaruha és kellékek boltban el tudod adni egyben is,de árat nem tudok.
2010. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Így egybe közel se adnának érte annyit mint külön...Legyen pl 40000 (ennél tuti többet szeretnél) nos nem sok ember fizetne ki egybe ennyit..viszont apránként lehet össz 60000-re jönne ki.

Szóval a lényeg,hogy inkább külön próbálkozz a cuccokkal.

2010. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Engem érdekelnének a kis ruhák ha lányosak 12-hónaptól felfelé.
2010. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én láttam már ilyet,egyszer volt h terhesen érdeklődtem egy anyukánál,aki ugyanígy hirdetett mindent egyszerre,ikrei cuccát.Mondta h 150 E -ért egyben mindent elvittek.Meg lehet próbálni.
2010. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Anyagilag jól állsz?

Ha nem, akkor bocsi!


Ne vedd figyelembe a továbbiakat!



Ha igen, talán elgondolkodhatnál azon, hogy Kolontáron valakik imába foglalnák érte a neved!

2010. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyben nagyon nehéz eladni.Kérdéses, hogy akadsz-e olyan vevőre, akinek etetőszéktől babakocsiig pont ugyanaz az igénye, mint neked volt.


De magamról tudom, hogy szívesen veszek azonos holmiknól egyszerre többet (pl több bodyt, rugit), hogy spóroljak a postaköltségen. Sokszor eleve ruhacsomagokat keresek.

2010. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még egyenlőre nem aktuális a dolog,mert még sok mindent használunk.Kivinni nem tudom ezeket a dolgokat és a pénzből legalább megtudnám kinnt venni a kisfiamnak a szükséges dolgokat.Azért gondoltam, hogy ha biztos lesz az időpont és megyünk, akkor egyszerübb így egyben mindent eladni, de a válaszaitokból itélve nem lesz olyan egyszerű.
2010. okt. 25. 22:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Bizományiba nem lehet beadni?
2010. okt. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kisfiu ruhak engem is erdekelnenek. 68-74-es merettol.
2010. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!