Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én nem tudok örülni...

Csak én nem tudok örülni annak ha egy fiatal lány teherbe esik?

Figyelt kérdés

Sok kérdést fel tesznek ide a 18 évesen és az alattiak, hogy teherbe estek és a válaszolók többsége gratulál nekik,meg biztatja őket, hogy milyen jó lesz stb.


Én valahogy nem tudok ilyenkor gratulálni, inkább sajnálom őket.

Ha az én lányom ilyen fiatalon teherbe esne a hajamat tépném és elgondolkodnék, hogy mit rontottam el vele kapcsolatba.


Tudom, hogy ezek a lányok védekezés mellett esnek teherbe.

És ha itt leírt válaszokból készülne a statisztika, hogy mennyire véd az óvszer és a fogamzásátló a teherbe esés ellen akkor nem venné meg senki, mert 100% hogy terhes leszel ha ezeket használod.


2012. jan. 11. 11:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem látjátok,hogy elhatározta magát? Akkor esetleg tanácsokkal,ötletekkel kéne segíteni.
2012. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
36%

"És remélem, sok kismama példát fog majd venni rólam" ...

No comment.

Pontosan ez akülönbség a felnőtt és a gyerek között: a gyerek rivaldafényben akar lenni. Csak az a kár, hogy ehhez egy gyerek élete kell neki.

Nem példaképnek kell lenni, hanem jó anyának, mindenféle magamutogatás és önfényezés nélkül!

2012. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen kiforgatjátok a másik szavát! Egyáltalán nem a "rivaldafény" miatt írtam, hanem, hogy nem megszülni kell a kisbabát aztán a hűtőládába dobni hanem FELNEVELNI! Meg nem sopánkodni kell, hogy nem fog menni, hanem oda kell állni és csinálni! :)
2012. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Hagyjatok mar beken ot, nem hiszem el, h meg mindig tamadjatok. Persze, h nem gondolkozhat ugy mint te kedves utolso. Hisz 17 eves. De ettol meg tudhatja, h mit akar. Es nagyon jot kerdezett: mivel rosszabb o, mint az aki felnottkent megszulte a babajat es a fagyazstoba tette? Lehetne errol vitatkozni a vegtelensegig. De nem ertem miert tud egyeseket annyira bosszantani, h o 17 evesen ha mar becsusott, vallalja.
2012. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg? Szerinted mi, akik nem tizenéves kismamák vagyunk, nem pont ezt csináljuk?! Csak közben úgy, hogy nem mások példaképei akarunk lenni, hanem csendben végezzük a dolgunkat. Látod, ez a szánalmas, hogy most hősként fested le magad, mert nem tudod mi vár rád...
2012. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Amúgy nem rosszabb mint azok a felnőtt nők, akik megölik a megszületett gyermeküket, de lássuk be, ez azért nem jellemző a nők 99,9999%-ára. Rám nem.
2012. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
41%
Kedves nem kiskoru kismamak, anyukak! En sem vagyok kiskoru, sot. De ti szanalmasak vagytok!!!! Igy letamadni szerencsetlent! Na de tobbet nem bosszankodom. Legyetek buszkek magatokra!
2012. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
41%
Azért kíváncsi lennék,azok az emberek akik támadják ezt a lányt milyenek. Nektek nem volt sosem önálló döntésetek vagy esetleg rossz döntésetek? Had csinálja azt amit szeretne esetleg tud!!
2012. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem hősként akarom beállítani magam, csak kiforgatjátok a szavaimat! Köszönöm azoknak akik megvédtek! :)
2012. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
48%

Olyan szánalmas emberek vannak!! Nem nagyon érdekel,hogy ilyen vagy olyan kézre nyomtok. Komolyan ezért vagyunk itt?

Ennyire unatkoztok,hogy 17 éves lányokat szekáljatok? A saját gyerekeitekkel mit csináltok nehéz helyzetben? Térjetek már magatokhoz.

2012. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!