Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én nem tudok örülni...

Csak én nem tudok örülni annak ha egy fiatal lány teherbe esik?

Figyelt kérdés

Sok kérdést fel tesznek ide a 18 évesen és az alattiak, hogy teherbe estek és a válaszolók többsége gratulál nekik,meg biztatja őket, hogy milyen jó lesz stb.


Én valahogy nem tudok ilyenkor gratulálni, inkább sajnálom őket.

Ha az én lányom ilyen fiatalon teherbe esne a hajamat tépném és elgondolkodnék, hogy mit rontottam el vele kapcsolatba.


Tudom, hogy ezek a lányok védekezés mellett esnek teherbe.

És ha itt leírt válaszokból készülne a statisztika, hogy mennyire véd az óvszer és a fogamzásátló a teherbe esés ellen akkor nem venné meg senki, mert 100% hogy terhes leszel ha ezeket használod.


2012. jan. 11. 11:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Basszus, megint sikerült hozzászólnom egy olyan kérdéshez, ahol elítéljük azt is aki fiatalon terhes lesz, azt is aki ezt támogatja, de azt is aki ellenük van, azt is aki segít egy 17 évesnek, és azt is aki nem.

Most akkor mi a fene a jó?

Van olyan szerintetek, hogy valaki helyesen cselekszik? Itt ezen az oldalon, biztos nincs.

2012. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"Találkozik a róka meg a farkas az erdőben.

- Te farkas, verjük meg a nyulat!

- Na és miért?

- Ha van rajta sapka, akkor azért, ha nincs, akkor meg azért!

Így is tesznek, jól elverik a nyulat. Egy hét múlva megint találkoznak.

- Te farkas, verjük már meg megint a nyulat!

- Na és most miért?

- Kérünk tőle cigarettát. Ha füstszűrőset ad, akkor azért, ha füstszűrő nélkülit, akkor meg azért.

Így is tesznek, megkeresik a nyulat és eléállnak.

- Te nyúl, aggyál már egy cigit nekünk.

- Na és milyet kértek, füstszűrőset, vagy füstszűrő nélkülit?

- Hmm... Nézd már farkas... ezen már megint nincs sapka!"


Ahogy anyukám szokta mondani: szép lehetsz, de okos nem :)

2012. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
44%

12:02

Mielőtt kilinkeled a kérdésemet és hülyeséget állítasz akkor olvasd vissza és remélem, hogy akkor rá jössz, hogy egyáltalán nem a szüleim, és az állam fogja eltartani a kisbabámat, hanem a BARÁTOM, mivel elmondtam, hogy normálisan dolgozik és jól kereső állása van :) Üdv mindenkinek: 17 éves kismama :)

2012. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
38%
17 éves kismama: naiv vagy! Majd gondolj erre vissza 3-4 év múlva!
2012. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%
Vissza fogok gondolni és büszke leszek magamra, hogy nem öltem meg a kisbabám!
2012. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
55%

Örülök neki! Most ahányan itt babát várunk, mindenki el kéne dicsekedje, hogy büszke arra, hogy nem ölte meg?! Kislány vagy, ha ennyit fogsz fel az egészből.

De végülis, mindenki a maga életének az ura. Aki 17 évesen gyereket akar nevelni, tegye! Csak tényleg ne legyen panasz azután!

2012. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%
Kedves 17 eves! Ne vegyel mindent szivre, nagyon sokfele ember irogat ide, velemenyem szerint sok megkeseredett no, akinek nem jott ossze az elet, es emiatt irogatnak olyanokat mint pl neked. Azzal sincs semmi problema, h esetleg a szuleid fognak segiteni anyagiak teren, nem ertem sokakat ez miert zavar. Hisz a csaladod, vagy nem? Viszont gondold at nagyon nagyon ezt a dontesed! Nem tudom hany hetes vagy, de ha van meg idod, kicsit gondolkozzal rajta, esetleg kerjel segitseget, pl psyichologus. Mert egy gyerek nagyon nagy valtozas az ember eleteben, meg 30 evesen is. Minden mas lesz, sok mindenrol le kell mondjal, es nem anyagi dolgokra gondolok. Ne band meg kesobb soha! Ne siesd el a dontesd! En semmire sem biztatlak, te kell ugyis eldontsd! Remelem jol fogsz donteni, bar latom, nagyon elhataroztad magad amellett, h nem olod meg a babad. En minden jot kivanok neked, nektek!
2012. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
45%
Úgy ítélkeztek mintha ismernétek! Nem tudjátok a családi hátteremet, nem ismeritek, nem tudjátok, hogy milyen vagyok! Lehet, hogy 17 éves vagyok, de lehet érettebb mint sok 20-25 éves! Nem engem kéne elítélni. Az miért nem ítélitek el, ha valaki úgy szűl mondjuk 26 évesen, hogy semmi anyagi feltétel nincs meg a babához, semmi munkahelye nem volt?? Miért nem elítélendő ha egy FELNŐTT nő megszüli a gyermekét és bedobja a fagyasztóba? Én miért vagyok roszabb? Mert 17 évesen felnevelném a gyermekem és mindent megadnék neki? És mert nem hagyom, hogy kikaparják belőlem? Ezért vagyok rossz?
2012. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
13:36os vagyok: olvastad amit irtam??? Nem vagy rosszabb, sot!
2012. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
32%
13:36os! Tudom, hogy sok lemondással jár, és még van időm bőven gondolkozni is... DE tudom, hogy menni fog és fel fogom nevelni a kisbabám! És remélem, sok kismama példát fog majd venni rólam :)
2012. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!