Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szereti a gyereketek az...

Szereti a gyereketek az ugráló állatkát? Játszik rajta sokat?

Figyelt kérdés
Nem az ugráló zebrára gondolok, hanem lehet kapni olcsóbban gumiból ugráló állatkát (több fajta) pld a teszveszen. Sokan veszik állítólag. De milyen?

2012. jan. 11. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:

sárkány centerben még olcsóbb :)

nekünk alkalmi, mint a többi játék. nem ez lett a kedvence,de nem is tettem fel a szekrény tetejére.

2012. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az túlzás,hogy sokat,néha-néha ráült.de egy ideje nem érdekelte egyáltalán,így el is raktam.nem volt drága 2-2500 között,de lehet ma már nem venném meg.annyit nem játszott vele
2012. jan. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 11. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

2 éves múlt a fiam, az 1 éves szülinapjára kapott egy kék nyúlszerű állatot. Nem lehet elrakni sehova, mert minden nap ugrál vele legalább egy kicsit. Mászik rá, megpróbál leugrani róla, direkt felborul vele. Néha "nyuszigolva" követ a lakásban.

Szóval szerintem megéri.

2012. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Háááát, azt hittem, hogy nagy kedvenc lesz, és le sem lehet majd szedni róla. Ehhez képest 1. nap érdekelte csak, aztán nem nagyon foglalkozott vele.

Most kezdte el érdekelni megint, de nem ugrál rajta, hanem bevonja a játékba. Eteti, hurcolja, stb.

2012. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok.


Szeretném megkérdezni, melyik része nem volt hasznos a válaszomnak? A kérdés úgy hangzott: "Szereti a ...." Szerintem az igen és nem válaszok is hasznosak a kérdezőnek. (Tuti nem ő pontozott). Nem a lepontozás érdekel, csak a miért. Akár privátban is. Vagy a százalék böki megint valakinek a szemét?

2012. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

negyedik,ne kérdezd az okot,úgysem tud rá válaszolni a lepontozó.ilyen kedve volt és kész.én azért felpontoztalak:-)

sokszor én is csak nézek,hogy miért pontoznak le

2012. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Még egyszer köszi a válaszokat.

Én nem pontoztalak le!

Sőt, köszönöm!


Az ilyeneket én sem értem.

Így elégíti ki magát vagy hasonló.

Legyen az a legnagyobb öröme életében!


Szép napot.

2012. jan. 14. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!