Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha úgy tűnne az...

Mit tennétek ha úgy tűnne az egyik gyereketek nem hasonlítana rátok?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. Nem látom hogy bármiben is hasonlítana rám a gyerek. Mit csináljak? Hogy derítsem ki az enyém-e?
2011. dec. 30. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mekkora a kicsi? Van több gyereketek? Velük mi a helyzet? Mielőtt született a kicsi, volt gond a kapcsolatotokban? Van okod kételkedni? Van valaki a baráti társaságotokban, akire hasonlít? Rokonaidra sem hasonlít?
2011. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

Képzeld az én lányom SEMENNYIRE SEM hasonlít rám, de tényleg! Mindenki megdöbben mikor ránk néz:)De az enyém mert én szültem:) Szóval az, hogy nem hasonlít Rád az egy dolog, a genetika egy másik.Nézz utána.


32/N

2011. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
3 gyerek van összesen. Nyilván ha te szülted, akkor láttad kijönni, tehát nyilván tudod nem cserélték el, és azt is tudod nem voltál mással. Én viszont férfi vagyok.
2011. dec. 30. 20:25
 4/19 A kérdező kommentje:
A másik kettő hasonlít, azok tuti az enyémek.
2011. dec. 30. 20:26
 5/19 anonim ***** válasza:

A genetika változatos tud lenni.


Ha nem hagy a kétség, úgy tudom, vannak magánlaborok, ahol csinálnak dns vizsgálatot, bár biztos borsos áron.


De biztos van más okod is, hogy gyanakodsz, nem csak a hasonlóság hiánya...

2011. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyűjteni, és csináltass apasági vizsgálatot. Nem lesz olcsó...
2011. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2011. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt gond a kapcsolatotokban? Van okod kételkedni? Hát, én eléggé kiakadnék, ha a férjem ilyeneket kérdezne, pedig a lányom olyan, mintha engem klónoztak volna, rá kicsit sem hasonlít. Azt mondják, hogy a gyerek hetedíziglen visszaüthet, szóval lehet, hogy az ük-ük-ükapádra hasonlít.

Azt meg, hogy elcserélték, verd ki a fejedből, most már nagyon vigyáznak az ilyenre, még a szülőszobán rákerül a karszalag a gyerekre.

2011. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy a gyerek egyáltalán nem hasonlít egyik szülőjére sem. Lehet, hogy egyik nagyszülőre vagy valamelyik rokonra hasonlít, de néha még ezt se lehet észrevenni. Szerintem ha nincs okod kételkedni, akkor ne gondold hogy nem a tiéd a gyerek!
2011. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Genetika.

Mi 4-en vagyunk testvérek. Ebből hárman valamelyik szülőre hasonlítunk, 1 pedig a néhai anyai nagyapánkra. De csak mikor felnőtt lett szembetűnő a hasonlóság,mind testalkatra,mint máshogy.


Bár,nekem eszembe nem jutott megcsalni a Páromat,de ha ezt gyanítaná,akkor azt szeretném,hogy rákérdezzen.

Apasági vizsgálatra viheted,igaz,tudtommal fizetős,de ott legalább megbizonyosodhatsz,hogy jól gyanítod e,vagy nem.


Kívánom,hogy a Tiéd legyen,és hogy ne menjen a bizalmatlanságod a kapcsolat rovására!!!


Üdv:3lányos

2011. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!