Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha úgy tűnne az...

Mit tennétek ha úgy tűnne az egyik gyereketek nem hasonlítana rátok?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. Nem látom hogy bármiben is hasonlítana rám a gyerek. Mit csináljak? Hogy derítsem ki az enyém-e?
2011. dec. 30. 20:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
DNS teszttel a legegyszerűbb, persze nem olcsó.
2011. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Van okod kételkedni azon kívül, hogy szerinted nem hasonlít rád? Esetleg válófélben vagytok?
2011. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
hát nálunk pl egyik gyerekem sem hasonlít rám kicsit sem, mondjuk én az anyjuk vagyok tehát az tuti. De akkor ennyi erővel miért lenne törvényszerű hogy hasonlít az apára. Egyébként a keresztfiam születésénél a folyosón voltam a kórházban és hozták megmutatni a babát. Ha nem figyelek hogy a nővér mit ír be simán elcserélték volna a törpéket, mert egy másik kicsit mutattak nekünk és őt akarták a másik névre írni. Vagyis simán visszavittek volna egy másik babát az ő karszalagjával tesómhoz.
2011. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én anyuka vagyok. A kisfiam kiköpött apa-klón. Magamat nem is látom benne. A barátnőmék öten vannak testvérek és mind másképp néz ki, de annyira, hogy azt mondanám, ezek nem is testvérek. Az egyik kiköpött apjuk, a másik az anyjuk, a harmadik "keverék", a negyedikben meg egyiket sem látom, az ötödikben látok valami hasonlóságot a többi testvérhez, de a szülőkhöz valahogy nem. Ja, egyébként mikor a fiam megszületett és másnap alaposan szemügyre vettem, totál úgy nézett ki, mint a férjem öccse:DDD Pedig garantálhatom, hogy nem tőle van:DDDDDD
2011. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azért ha arcra nem is hasonlít a gyerek, de mondjuk a füle vagy a lábszára, a keze, az orra legalább egy valami csak az apára is kellene hogy hasonlítson, nem?
2011. dec. 31. 15:08
 16/19 anonim ***** válasza:

Képzeld a lányunk kicsi én lett. Egyedül a lábkörmeinek a formája az apjáé...

Azon túl, olyan, mintha klónoztak volna.

A fiam meg kb, mintha az apai nagyapát klónozták volna.

Nézz össze kisgyerekkori képeket, esetleg nagy családi albumot, ha van olyanotok... Aztán ha tényleg senkihez se passzol a kölök, akkor dns-teszt. Esetleg vallatás asszony részéről...

2011. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nalunk a fiunk az apja hasonmasa. Dobbenetes a hasonlosag. Ram egyeltalan nem hasonlit persze tudom,hogy en vagyok az anyja :)

A barataink azzal szoktak piszkalni,hogy nekem kene dns tesztet csinaltatni nem az apjanak :D

2012. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ja es mi is 5-en vagyunk testverek. Nem hasonlitunk egymasra.

A noverem a szuleim kevereke, en a ket nagymamamra hasonlitok(szuleimre nem), az ocsem teljesen ugy nez ki mint apam occse(pedig tuti Apatol van :D) , a hugom nem hasonlit senkire O egy teljesen kulon egyen,bar most mar 18 eves es egyesek szerint egyre jobban hasonlit ram (sztem nem). Es a legkisebb hugom O tisztara az Apukankra hasonlit.

2012. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Na,alaposan szemügyre vettem a lányaimat!

Az első kicsinek kiköpött apja!

A második eleinte kiköpött én,majd a nővérére kezdett hasonlítani,most mindre azt mondják,hogy "tiszta apja"- pedig csak a hajszín-sűrűség és a szemük és a pisze orruk az egyforma a lányoknak,se a testalkat,se más hasonlóságot nem találni.

A harmadik eleinte senkire nem hasonlított,most azt mondják- én nem látom!- hogy a 3 gyerek le sem tagadhatná,hogy testvérek,kiköpött apjuk! Hát,most vagy én vagyok nagyon vaksi,vagy más,de én nem látom,csak azt,hogy mind a 3-nak pisze orra van,kék szeme és selejtes haja. A középsőnek nagyon lapát füle,a kicsinek közepesen lapát,csak a nagynak nem áll el! Testalkatra is egészen mások! Az egyik soványabb,a másik dundibb,a harmadik a kettő közt.

Pedig egy apától vannak!


Üdv:3lányos

2012. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!