Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is izzadós lett mióta...

Más is izzadós lett mióta szoptat?

Figyelt kérdés
Estére már szinte istáló szagom van, ha nem mosdok meg napközben. Szakad rólam a víz, főleg estefelé, és nem csak most, hogy meleg van. Ez van mióta szültem és szoptatok. :(
2009. máj. 22. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnos,pedig előtte nem voltam izzadós :( Azt mondják a hormonváltozások miatt van.
2009. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanígy volt,éjjelente is teljesen leizzadtam,amióta nem szoptatok visszaállt,kitartás!
2009. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök ugyanez. Mintha állandóan szaunában lennék :((( Már nagyon utálom. Felveszek vmit és 5 perc múlva már érzem, hogy folyik rólam a víz...:((( Ja és persze az izzadásgátló sem használ.
2009. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ma mondtam, mennyit spórolok, még szaunába sem kell mennem. Borzalom! Ami meg még durvábbá teszi, hogy mindig plusz egy réteget kell utcára vennem, mert egyrészt a plusz 10 kilómat kéne valahogy takargatnom, másrészt mindenen átüt a melltartóbetétem.... Szóval dupla élvezet.
2009. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!