Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy derül ki, hogy jön a...

Hogy derül ki, hogy jön a második baba, ha az anyuka szoptat és mégis teherbe esik?

Figyelt kérdés
Mert hallottam ilyet.Most szültem nem rég az első babám, még nem tervezzük a következőt, de kíváncsi vagyok hogy hogy veszi észre aki szoptatás mellett teherbe esik.
2010. dec. 10. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg elmarad a menstruációja???
2010. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát,míg szoptatsz nagy esélye van,h ujbol teherbe esel.A sogornomnek is így lesz a második babája.Nem számoltak vele,ugyanis az a tévhit kering,h amíg szoptatsz nem eshetsz teherbe,pedig akkor nem menstruálsz.

Azt konkrétan nem tudom,h hogy veszed észre,de ha nem terveztétek ilyen hamar a második babát,én a helyedben nagyon vigyáznék...

2010. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek:

Az első mensi előtt kb 2 héttel van az első peteérés.

ha petesejt megtemékenyül, akkor ott már nem lesz eslő mensi.

Ha nem termékenyül meg, akkor lesz mensi.


Szóval ha nem jön meg valakinek szotatás alatt és ne védekezik, ott kért dolog lehet:

-nincs még peteérése

-vagy újból terhes

2010. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Van egy 9 hónapos kislányom,és 3 hónapos terhes vagyok.

A lányom még mindig szopik, védekeztünk gumival,pharmatex kúppal és mégis terhes lettem.A mensim egyszer jött meg, és utána többet nem,kiderült terhes vagyok,nagyon meg voltam ijedve, de mostmár nagyon várjuk a kicsit. Én úgy vettem észre, hogy terhes vagyok, hogy többször rossz közérzetem volt,így csináltam egy tesztet,ami pozitív lett. A fogamzásgátlótól cerazette véreztem.

2010. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5,5 hónapos volt a lányom. Első körben nem akart szopizni, de azt hittük (a gyerekorvossal egyetemben), hogy vele van valami. Vittük is vér, széklet és vizeletvizsgálatra. Aztán meg meg kellett volna jönnie (nekem már 6 hetesen megjött), de késett. Csináltam tesztet, de negatív lett, csináltam 3 nappal később halvány pozitív lett, ismét terhes voltam. 14 hónap van közöttük.
2010. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, erre számítottam, hogy igazából nem lehet konkrétan tudni...most lesz 8 hete hogy szültem és még nem jött meg.És a kistesóval azért még várnánk:)
2010. dec. 10. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!