Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz amit hallottam? Ha vki...

Igaz amit hallottam? Ha vki szoptat és van súlyfeleslege akkor a baba úgymond "leszívhatja" a szoptatás ideje alatt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ez csupán alkat kérdése, van, aki még tovább hizik szoptatás alatt, van, aki stagnál, és van, aki fogy.
2009. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam sem működik, pedig terhesség végén biztattak. Inkább csak híztam, míg rendszeresen szoptattam. Most, hogy már figyelek az evésre, mert csak 2szer szopizik, így stagnálok.
2009. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is ezzel "hitegettek" :( aha, gyakorlatilag visszaszedtem a szülés előtti közvetlen súlyomat, sőt! :(
2009. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 hónapos a babám, azóta is 6 kilót fogytam... volt miből az kétségtelen:) de az is igaz hogy nem vagyok zabagép, nem eszem az "lőírt" 600 kalórával többet mióta szoptatok.
2009. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előírt és kalória...


wanted to buy an edit button.....

2009. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én fogytam/fogyok. Már -5 kg-nál tarok a terhesség előtti súlyomhoz képest, úgy hogy a terhesség alatt is csak 10 kg-t híztam. (bár végighánytam a 9 hónapot) Nem is emlékszem mikor voltam ilyen vékony.

5 hónapos kislányom csak anyatejes.

2009. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vannak akik a szoptatás alatt fogynak és vannak akik híznak. És van egy harmadik kategória aki odafigyel a szoptatás alatt is a súlyára tehát este hat után nem eszik és ne aggódjatok ettől függetlenül ugyanannyi tejetek lesz. Napi 3 szor eszik normálisan és mégsem tudja tartani a súlyát. Nem fogyni akar épp csak a súlyát tartani és ez azért fordul elő mert ilyenkor a kismamákban van egy hormon ami nem engedi hogy a test kilókat adjon le.
2009. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!