Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki szoptat annál, hogy jön...

Aki szoptat annál, hogy jön meg a menszi?

Figyelt kérdés
úgy tudom van különbség aki nem szoptat.
2009. máj. 9. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát, nálam pont ma történt meg ez a sajnálatos "baleset"... Napok óta fájt a fejem, szúrt a hasam, aztán ma reggel kicsit "barnáztam, most meg kezd beindulni... Sajnos....
2009. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónappal a szülés után jött meg az első de az nagyon gyengécske volt, aztán rá egy hónapra jött meg rendesen. Na akkor aztán annyira mintha akkor szültem volna, tipikus fejfájással, és a babám is sztrájkolt, két napig csak ímmel-ámmal szopizott, a tejem is kevesebb lett, de ahogy múlt a mensim úgy teljesen rendbejöttek a dolgok, minden visszaállt a rendes rendszerbe.
2009. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4,5hónappal szülés után jött meg,elég rendesen :( Annyi,hogy rövidebb volt,mint szokott,gondolom a szoptatás méhösszehúzó hatása miatt.Azóta is havonta menstruálok,most 8,5 hónapos a picim.
2009. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a szülés utáni tisztulás mikor teljesen elmúlt rá 26napra normálisan megjött csak kicsit bőségesebben.Azóta is ugyanúgy jön,semmi nem változott.

2009. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!