Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 évvel szülés után rendszer...

1,5 évvel szülés után rendszertelen menszi?

Figyelt kérdés
1,5 éve szültem és utána felraktak egy spirált!1 éves volt a lányom amikor 1.ször megjött.az első 2 hónapban össze vissza utána 2 hónapig pontosan és most már 40 napja vérzek,de csak egy kicsit nem annyira mint a rendes!voltam dokinál,megvizsgált és megnézte ultrahanggal is.nem látott semmi furát és azt mondta attól van hogy még szoptatok!szerintetek?volt valakinek hasonló?
2010. nov. 25. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá, mert nincs spirálom, viszont nekem 17 hónapos ikreim vannak és a napokban fejeztem be a szoptatást.

Én csak azt tudom tanácsolni, amit én a helyedben tennék. Szerintem nem normális, hogy 40 napja vérzel (már csak azért sem, mert ha a gyereked 2 éves koráig fogsz szoptatni, akkor addig hagy a dokid vérezni???). Én elmennék egy másik dokihoz is, mivel ez az állapot így nem maradhat, valami más van a háttérben.

Szorítok!

2010. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!szerintem sem normális!én sem hallottam még ilyet,majd keresek egy másik dokit is!
2010. nov. 26. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!